قیمت نصب و ساخت حفاظ آهنی درب ساختمان
24 دسامبر 2021
حفاظ دیوار شاخ گوزنی با رنگ کوره ای بالای دیوار
31 دسامبر 2021
نمایش همه

نصب حافظ کشویی درب آپارتمان

انواع حفاظ کشویی
برای نصب حفاظ کشویی میتوان از انواع متریال برای درب کشویی خود استفاده شود .انواع آهنی این درب ها از متریال های دیگر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و آن هم مقاومت و دوام بالای آهن نسبت به سایر متریال است. اما درب هایی از انواع MDF و PVC نیز تولید میشوند و می توانید از بازار تهیه نمایید.البته فارغ از جنس درب ها، باید این نکته را خاطرنشان کرد که نرده آکاردئونی در برابر شرایط جوی متنوع به سختی واکنش نشان داده و دیر خراب میشوند.

نصب حافظ کشویی درب آپارتمان

قیمت درب و حفاظ آکاردئونی

گارد ها ها و دربهای آکاردئونی از آنجا که از جنس آهن تولید می‌شوند و قیمت آهن نوسانات دارد در نتیجه قیمت این نوع درب ها به شدت در حال افزایش و کاهش می باشد و از آنجا که تنها و انواع گوناگونی از این درها دارد آنها هم بر روی قیمت تاثیرگذار هستند اضافه خدمت دقیقی نمی‌توان برای آنها بیان نمود و قیمت‌ها کاملاً به روز می باشد.

 قیمت درب محافظ کشویی

انواع درب محافظ آکاردئونی

درب آکاردئونی تنها بر روی درب آپارتمان نصب نمی گردد بلکه در ساختمان های پر رفت و آمد تجاری و اداری می توان درب اصلی ساختمان ورودی پارکینگ و درب واحدها و حتی پنجره و بالکن را با استفاده از نرده های کشویی فلزی آکاردئونی ایمن سازی نمود این درب ها در کنار سایر سیستم های حفاظتی، امنیت داخل ساختمان را افزایش می دهند.

  حفاظ لب دیوار و انواع آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547