حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری چیست؟
24 نوامبر 2021
جوشکاری محافظ شاخ گوزنی به چه صورت است ؟
3 دسامبر 2021
نمایش همه

قیمت محافظ شاخ گوزنی چقدر است ؟

قیمت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی
قیمت حفاظ شاخ گوزنی و تولید حفاظ های مقاوم و زیبا کمتر از نرده هایی مانند نرده های سرنیزه ای می باشد است . وزن تمام شده نرده های شاخ گوزنی یا سر نیزه ای به علت استفاده از میلگردهای ضخیم بسیار بالا است که همین امر موجب شده یکی از مهمترین علل های قیمت زیاد نرده های مدل سر نیزه ای نصبت به حفاظ های شاخ گوزنی است .

قیمت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

رنگ الکترواستاتیک محافظ شاخ گوزنی چیست؟

رنگ کوره ای و تکنولوژی به کار رفته در آن تفاوت زیادی با رنگ آمیزی با پیستوله و قلمو داردرنگ پودری با استفاده از شارژ الکترواستاتیک در بافت حفاظ نفوذ می کند و سازه در کوره با دمای بالا قرار می گیرد. پوشش دهندگی رنگ الکترواستانیک کامل بوده و نیاز به رنگ آمیزی در زمان های آینده نمیباشد به علت کوره ای بودن و پوشش کامل رنگ ها، زنگ زدگی رخ نداده و حفاظ همواره زیبایی خود را حفظ می کند.

رنگ آمیزی محافظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیکی

نصب محافظ شاخ کوزنی در بستر های متفاوت

حفاظ شاخ گوزنی بر روی بستر های متنوعی از جمله دیوارهای فلزی و یا کامپوزیت های گوناگون قابلیت اتصال را دارند واز آنها بتوان در محیط های بسیاری استفاده نود. نرده شاخ گوزنی فلزی یکی از بهترین و پرفروش ترین نوع حفاظ ها می باشد از آن جا که جنس آن ها فلز می باشد طول عمر بسیاری و البته مقاومت بالایی دارند . سارق هر چقدر حرفه ای باشد در برابر نوک های تیز حفاظ شاخ گوزنی کارایی نخواهد داشت به همین دلیل امنیت کامل فراهم خواهد شد .

  بهترین حفاظ آکاردئونی کدام حفاظ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547