حفاظ آکاردئونی
18 جولای 2020
بهترین نوع نرده روی دیوار
20 جولای 2020
نمایش همه

درب ضد سرقت آکاردئونی

قیمت بهترین درب آکاردئونی ضد سرقت

درب آکاردئونی ضد سرقت همان طور که از نامش پیداست، با الهام از ساز آکارئون که یکی از خاص ترین آلات موسیقی محسوب می شود، تولید شده است. این مدل از درب دارای طراحی بسیار منحصر به فردی می باشد و همین امر سبب شده تا با خرید آن امنیت ساختمان به نحو مطلوبی تامین گردد. قیمت درب آکاردئونی با توجه به مدل و طرح آن متفاوت می باشد که در نتیجه سبب می گردد تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز برای خرید آن اقدام نمایند.

کاربرد درب آکاردئونی ضد سرقت

درب آکاردئونی ضد سرقت از جمله کاربردی ترین و بهترین مدل از درب های امنیتی محسوب می شود که در شرکت تولید شده است. از مهم ترین کاربری های این محصول می توان به استفاده از آن در تمام آپارتمان های مسکونی و تجاری باشد. این مدل از درب به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی تمام مدل از درب ها نصب می گردد و موجب افزایش امنیت آپارتمان می گردد. همچنین می توان اشاره نمود که این درب برای پارکینگ ها و همچنین ورودی مجتمع ها نیز کاربرد دارد.

رنگ درب حفاظ آکاردئونی

انواع درب آکاردئونی ضد سرقت

درب آکاردئونی ضد سرقت را در مدل، رنگ و طرح های مختلفی به بازار عرضه کرده اند که همین امر موجب شده تا این محصول پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد. این مدل از درب به سبب طرح های زیبایی که از آن برخوردار می باشد، علاوه بر امنیت موجب زیبایی نمای ساختمان ها نیز می گردد. درب های آکاردئونی ضد سرقت را می توان در طرح و رنگ های سفارشی نیز خریدارکرد و مورد استفاده قرار داد.

  درب آکاردئونی در اردبیل حفاظ درب آپارتمان ضد سرقت

تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ آکاردئونی

نقص درب‌های ضد سرقت در قسمت قفل آنها می‌باشد که ضعف آن در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم درب ضد سرقت را یدک بکشد .باید گفت که همه این وسایل ضد سرقت باعث می‌شود که تایم سرقت منزل بالا رود. هر کدام از این تجهیزات وجود نداشته باشد سرقت برای سارق راحت‌تر و تایم سرقت کمتر خواهد بود.

یکی از مزیت‌های حفاظ آکاردئونی نسبت به درب‌های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها است. نقص درب‌های ضد سرقت در قسمت قفل آنها است که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد و همچنین بزرگ ترین نقص حفاظ آکاردئونی در قسمت لولای آن است که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن درب آکاردئونی  را به صورت برعکس باز می‌کنند. اما صنایع فلزی راد جوش برای این نقص بزرگ تدبیری اندیشیده و درهای تولیدی این شرکت از این نقص بزرگ مبرا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547