نرده گارد درب منزل
8 نوامبر 2020
تولید حفاظ و محصولات خدماتی
10 نوامبر 2020
نمایش همه

حفاظ پنجره و انواع آن

آشنایی با انواع حفاظ پنجره و کاربردهای آن
افزایش میزان سرقت در محله، عدم وجود گشت‌های شبانه در محل و منطقه‌تان، ایمن نبودن پنجره‌ها و راه‌های ورودی منزل و.. تنها بخشی از دلایلی هستند که باعث می‌شود به سراغ نصب انواع حافظ پنجره بروید. میله‌های محافظ پنجره اغلب فلزی هستند و روی قاب پنجره از داخل یا بیرون نصب می‌شوند. حفاظ پنجره را از لحاظ کاربرد میتوان به سه دسته تقسیم‌بندی کرد:میله‌های حفاظ با قابلیت جابه‌جایی: این حفاظ‌ها را احتمالا در درب‌های آپارتمان‌ها یا خانه‌های ویلایی دیده‌اید، در طول روز جمع می‌شوند و برای هنگام شب دوباره باز می‌شوند. این حفاظ‌ها را می‌توان از انواع تاشو دانست که نام دیگر آن حفاظ آکاردئونی است.میله‌های آونگی با قابلیت چرخش: مزیت این حفاظ‌ها راحتی در تمیز کردن پنجره و در آورد آن در مواقع ضروری است. این حفاظ‌ها به یک مکانیزم بازشونده و دسترسی سریع مجهز هستند که فقط از داخل خانه قابل اجرا است.حفاظ‌های دائمی: این محافظ‌های پنجره یک بار نصب می‌شوند و به مدت طولانی قابل استفاده هستند.

حفاظ میله‌ای  پنجره

حفاظ‌های میله‌ای از رایج‌ترین انواع حفاظ پنجره در خانه‌های مسکونی هستند. فاصله و اندازه میله‌ها را میتوانید به دلخواه خود طراحی و انتخاب کنید. حفاظ‌های میله‌ای دارای دو مدل داخلی و بیرونی هستند. مدل بیرونی روی قاب پنجره از قسمت بیرونی ساختمان نصب می‌شود ولی مدل داخلی روی قاب پنجره از دورن نصب شده و قفل می‌گردد. در صورت نیاز می‌توانید میله‌های مدل داخلی را از درون ساختمان باز کنید.

حفاظ پنجره چیست؟

در واقع نصب حفاظ پنجره یکی از بهترین راهکارها برای افزایش ایمنی ساختمان ها محسوب می شود. چرا که اکثر سارقین برای ورود به ساختمان پنجره ها را انتخاب می کنند به همین دلیل می توان با نصب این حفاظ ها امنیت ساختمان ها را افزایش داد. از این رو امروزه انواع حفاظ ساختمان اعم از حفاظ استیل، حفاظ پنجره ویلا، حفاظ پنجره فرفورژه، حفاظ پنجره دو جداره، حفاظ پنجره مدرن، حفاظ پنجره متحرک و … ساخته و به بازار عرضه می شود.حفاظ های میله ای است که از پنجره محافظت می کنند و معمولا از جنس های آهن و آلومینیوم و استیل هستند. امروزه طرح و رنگ انواع حفاظ بسیار متنوع می باشد و می توانید در بین این انواع، حفاظ مد نظر خود را انتخاب نمایید. این حفاظ ها بسیار مستحکم و قوی هستند و عملا راه نفوذ هر سارقی را مسدود می سازد به همین علت بهره گرفتن از حفاظ ساختمان سبب می شود که ساختمان از ایمنی بالاتری برخوردار باشد.

  محافظ نرده ای بالای دیوار و کاربردهای آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547