قیمت نرده شاخ گوزنی
9 ژوئن 2021
حفاظ غیر قابل عبور بالای دیوار
12 ژوئن 2021
نمایش همه

حفاظ غیرقابل عبور بالای دیوار بلند

موارد استفاده نرده شاخ گوزنی
حفاظ غیرقابل عبور بالای دیوار بلند معمولا در قسمت های بیرونی و لبه ی خارجی دیوار نصب می گردد پس از نصب این حفاظ ها عبور افراد از بالای دیوار عملا غیر ممکن می شود. از مزیت های فوق‌العاده ی حفاظ شاخ گوزنی این است که بعد از نصب اگر فشار کمی به دیوار وارد بشود این نرده ها شروع به لرزیدن رده و این موضوع از بالا رفتن سارقان از دیوار جلوگیری می کند. چرا که اگر حفاظ ثابت باشد سارقان از آن به عنوان تکیه گاه استفاده می کنند.

انواع حفاظ بالای دیوار

حفاظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی را می توان به عنوان حفاظی برای پنجره های مسکونی یا دفاتر اداری استفاده نمود.این حفاظ برای تمام دیوارها با عرضهای متنوع مناسب است.
شما می توانید قبل از طراحی و اقدام به تولید این حفاظ ها، انتظارات و خواسته هایتان را با مشاورین ما در میان بگذارید تا در طراحی و تولید حفاظ شاخ گوزنی اعمال شود چرا که پس از ساخت امکان تغییر وجود ندارد. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید استفاده نصب نرده های شاخ گوزنی بسیار سریع و آسان انجام می شود. این حفاظ ها دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ضربات هستند بنابراین امکان خم کردن یا آسیب دیدن حفاظ های شاخ گوزنی پس از نصب وجود ندارد.

شیک ترین حفاظ دیواری

تولید انواع حفاظ بالای دیوار

این شرکت تولید کننده ی انواع حفاظ شاخ گوزنی می باشد. یکی از پرطرفدارترین حفاظ های شاخ گوزنی، مدل لیلیوم است. حفاظ لیلیوم جزو غیرقابل نفوذ ترین حفاظ های شاخ گوزنی به شمار می رود. در طراحی و ساخت این حفاظ شاخه های تیز و بسیاری به کار رفته است. همین موضوع باعث غیرقابل نفوذ بودن و غیرقابل عبور بودن این مدل نرده ها می شود. شما میتوانید بسته به سلیقه ی خود، در هنگام طراحی تعداد گل های این حفاظ را کم و زیاد کنید. به این نکته ی مهم توجه داشته باشید که گا های به کار رفته در حفاظ شاخ گوزنی بیشتر جنبه زیبایی دارند و زیاد بودن تعداد این گل ها دلیل بر امنیت بالا نمی شود.

  درب ضد سرقت آکاردئونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547