انواع حفاظ دیواری بالای دیوار کدام است ؟
9 دسامبر 2021
انواع حفاظ روی دیوار
17 دسامبر 2021
نمایش همه

حفاظ روی دیوار حیاط

در حال حاضر حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد فراوان دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند در حالی که حفاظ هایی که بیشترین محبوبیت را در بین محافظ ها دارد حفاظ شاخ گوزنی میباشد.

حفاظ روی دیوار حیاط

قیمت حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ شاخ گوزنی از ویژگی هایی همچون ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگ‌آمیزی نیز می‌باشد که در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند. در این بین تراکم‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً ساخته شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مشتری دارد.برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخگوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده میگردد و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش دارد.

قیمت حفاظ دیوار حیاط و ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی با چه ابعادی ساخته می‌شود؟

حفاظ شاخگوزنی در ابعاد سفارشی مشتری تولید می‌شود اما ابعادی که تقریبا به‌عنوان حفاظ دیوار ساختمانها رایج هستند به این شرح می‌باشند.این محافظ ها معمولاً در شاخه‌های به طول دو متر تولید می‌شوند. ارتفاع استاندارد این نرده دیوار ساختمان حدود هفتاد تا صد سانتیمتر است. عرض حفاظ‌های شاخگوزنی به ارتفاع نیز بستگی دارد و تقریبا بین ۵۰تا ۷۰سانتی‌متر تولید می‌شود. تراکم، به معنی تعداد شاخه‌های اصلی در دو متر است. تراکم رایج حفاظ شاخگوزنی از ۷تا ۱۵ردیف در دو متر را شامل می‌شود. تولید حفاظ شاخ گوزنی به طریقی انجام می‌شود که شاخه‌های اصلی از سایر شاخک‌ها بلندتر و در ردیف وسط باشند.

  قیمت نصب درب آکاردئونی در کرمانشاه محافظ درب ضد سرقت پشت درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547