اهمیت استفاده از نرده حفاظ بالای دیوار
30 جولای 2020
حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان
3 آگوست 2020
نمایش همه

حفاظ روی درب آپارتمان چه مزیتی های دارد

تولید و ساخت درب آکاردئونی به موقعیت و محل درب ورودی توجه می شود. رایج ترین نوع حفاظ درب ورودی، درب آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه است.

  • درب آکاردئونی تک لنگه: دربهای آکاردئونی تک لنگه، تنها از یک جهت باز و بسته می شوند. این مدل درب آکاردئونی، برای آپارتمانهای مسکونی و اداره ها بسیار مناسب هستند. قفل اصلی درب اکاردیونی تک لنگه، در یک سمت آن تعبیه شده است. این مدل حفاظ های آکاردئونی از لحاظ زیبایی با درب آپارتمان هماهنگ بوده و بهترین حفاظ برای درب اصلی خانه هستند. دربهای آکاردیونی تک لنگه در مکانهای کوچک و راه پله های تنگ هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند. این مدل درب آکاردئونی ، به دلیل داشتن سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد، به خوبی از آپارتمان محافظت می کند.
  • درب آکاردئونی دو لنگه: حفاظ آکاردئونی دو لنگه، از دو طرف باز و بسته می شود. قفل این حفاظ اکاردیونی در وسط دربها قرار گرفته است. درب آکاردئونی دو لنگه در محوطه باز و به عنوان درب اصلی نصب می شود؛ در نتیجه برای ساختمان های تجاری، کارگاه های صنعتی و فضاهای بزرگتر از این مدل درب آکاردونی استفاده می شود. درب های آکاردئونی دو لنگه به سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد مجهز هستند و به همین دلیل ضریب امنیت بالایی را ایجاد می کن
    شرکت راد جوش  با کادری و متحد و منسجم اماده خدمات رسانی به تمامی مناطق شهری تهران و شهرستان های اطراف می باشد و شما می توانیید با کارشناس این شرکت از طریق شماره موبایل ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس حاصل فرمایید
  حفاظ پشت درب آپارتمان (آکاردئونی)

حفاظ درب آپارتمان

حفاظ درب آپارتمان

اگر به دنبال تولیدی درب آکاردئونی می گردید، نام «صنایع فلزی راد جوش  را به یاد داشته باشید.حفاظ روی درب آپارتمان تولید شده در این تولیدی، بسیار ایمن و مقاوم هستند. قیمت محصولات صنایع فلزی راد جوش بر اساس آهن به کار رفته محاسبه می شود. شرکت راد جوش ، یکی از بهترین مراکز تولید و ساخت درب آکاردئونی در ایران است که زیر نظر صنف آهنگری کشور فعالیت می کند.

 

خرید درب آکاردئونی در شمال ایران

شمال ایران، پر از خانه های بزرگ و ویلایی است. یکی از بهترین روش ها برای برقراری امنیت در ساختمانهای ویلایی و باغ ها، این است که درب آکاردئونی نصب شود. در مناطقی مانند گیلان، مازندران و گلستان، درب آکاردئونی داخل دیوارهای سیمانی و بلوکها مقاوم سازی می شود. رنگ دربهای آکاردئونی راد جوش به گونه ای است که در هوای شرجی و مرطوب شمال ایران خراب نمی شود. اگر در شمال ایران زندگی می کنید، می توانید از خدمات ساخت و نصب حفاظ های اکاردئونی گروه راد جوش بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547