قیمت انواع حفاظ دیوار
25 نوامبر 2020
فروش انواع حفاظ دیوار
28 نوامبر 2020
نمایش همه

حفاظ درب یا دزدگیر درب منزل

درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.رنگ در حفاظ درب یا دزدگیر درب منزل تاثیر به سزایی دارد چون در هر شرایط جویی مانع از پوسیدگی درب و حفاظ می شود.

درب آکاردئونی فروشگاهی

برخی مغازه‌داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از این نوع در برای حفاظت از سرمایه خود استفاده می‌کنند. نداشتن صدای گوش‌خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می‌شود.شرکت راد جوش با کادری . مجرب و متحد آماده خدمات رسانی به مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و شهرستان های اطراف می باشد .

حفاظ درب آپارتمان

درب های ضد سرقت آکاردئونی

درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز  هآکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای و… نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال میکند.

  مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547