نصب انواع حفاظ دیوار
30 ژوئن 2021
اهمیت نصب حفاظ شاخ گوزنی
3 جولای 2021
نمایش همه

مزیت حفاظ آهنی روی درب آپارتمان 

انواع درب های آکاردئونی
درب آکاردئونی، به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می شود. تفاوت این دو دسته از دربهای آکاردئونی، در نوع متریال و کاربرد آنها است.در آکاردئونی خارجی: این مدل دربها، یک حفاظ آهنی روی درب آپارتمان  هستند که به شکل شبکه های لوزی مانند در آمده اند و در هنگام باز و بسته شدن به صورت تاشو عمل می کنند. در فضاهایی مانند بازارچه ها می توان از نرده آکاردئونی خارجی به عنوان درب اصلی استفاده کرد. درب های آکاردئونی به یکی از رنگهای مشکی، قهوه‌ ای سوخته، سفید و سفید نقره‌ ای مشاهده می شود.

حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی داخلی:

از در آکاردئونی داخلی بیشتر در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای تقسیم بندی فضا استفاده می شود. نرده آکاردئونی داخلی، مانند مانعی در برابر دیده شدن قسمتهای دیگر فضا عمل می کند. معمولا حفاظ آکاردئونی داخلی از ام دی اف و پی وی سی ساخته می شود و برای زیباتر شدن آن، بدنه درب را با روکش چوب می پوشانند. درب اکاردئونی داخلی معمولا به رنگ سفید، گردویی، نسکافه‌ ای، کرم استخوانی یا طوسی است.

فروش حفاظ آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی استاندارد

شکل ظاهری حفاظ در حالت باز، شبیه به نرده های فلزی و غیر قابل نفوذ است. اما وقتی قفل درب باز است و نیازی به حفاظ نیست این سازه بر روی قاب جمع شده و در یک یا هر دو سمت به صورت کاملا فشرده و بسته قرار می گیرد. نوع ساخت حفاظ طوری است که کل مجموعه شبیه به ساز آکاردئون باز و بسته می شود و در حالت جمع شدن فضای بسیار اندکی را اشغال می کند.

  تولید محافظ شاخ گوزنی

یکی از مهمترین خدمات راد جوش به تولید درب آکاردئونی اختصاص پیدا میکند . این درب ها از جنس آهن فرفورژه از انواع تسمه ها و پروفیل های آهنی تولید و مونتاژ میشوند . استفاده از این حفاظ های آکاردئونی میتواند ورودی را غیر قابل عبور و امنیت منزل شما را تا حد بسیار بالایی تضمین کند به شرطی که درب آکاردئونی که تهیه میکنید کاملا براساس استاندارد های روز امنیتی و با مواد اولیه بسیار مرغوب و درجه ۱ ساخته شده باشد. همان طور که می دانید درب های آکاردئونی را روی چارچوب درب واحد های آپارتمانی، مغازه ها و انباری ها به جهت حفظ امنیت به کار می گیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547