انواع محافظ آکاردئونی مناسب نصب بر روی درب های داخل و خارج از ساختمان
6 سپتامبر 2021
طرح حفاظ دیوار آپارتمان
9 سپتامبر 2021
نمایش همه

گارد های محافظتی آکاردئونی

 

مزیت درب اکاردئونی 
گارد های محافظتی آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و برای عبور و مرور مزاحمتی ندارد. در بازار می توانید انواع متنوعی از درب های آکاردئونی را مشاهده کنید که نام ها و برندهای متنوعی دارند که متداول ترین آنها به صورت سه لوزی یا سه گل می باشد که معمولا امنیت را تا ۹۰ درصد تضمین می کند. به همین علت در بیشتر مکان ها برای بالا بردن امنیت از درب های آکاردئونی استفاده می کنند. بیشتر افراد قفل ساز توصیه می کنند برای افزایش امنیت از قفل های مخفی که در بدنه درب تعبیه می گردد و همچنین تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب استفاده کنید.

حفاظ روی درب

گارد اکاردئونی فلزی

گارد اکاردئونی فلزی به نوعی حفاظ پشت درب ضد سرقت آپارتمانی گفته میگردد که اغلب جهت حفاظت از درب ورودی سرقت از درب ضد سرقت واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد.حفاظ های آکاردئونی دارای چهارچوبی از جنس آهن می باشد که به شکل پروفیل ساخته شده است، درون این چهارچوب، پروفیل ها به صورت افقی، عمودی و مورب هستند. در بالای درب آکاردئونی، یک ریل فلزی نصب شده است.

حفاظ درب آپارتمان

حفاظ آهنی درب منزل

درب آکاردئونی تنها برای ورودی های اصلی تولید ساخته نمی شود. حفاظ آهنی درب منزل  را می توان در دیگر قسمت های ساختمان نظیر پنجره ها و بالکن های طبقات اول نیز نصب نمود حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان کرکره ای ضد سرقت و ایمن است و موجب بالا بردن ضریب امنیت در ساختمان های مسکونی می گردد .رنگ درب اکاردئونی به صورت پودری می باشد به صورتی که پو.در پاشیده شده و داخل کوره می رود تا کاملا پود پاشیده شده به خورد حفاظ برود تا در هر شرایط آب و هواییی و مقاوم و مستحکم بوده و در داخل درب آکاردئونی از قفل مخفی استفاده می شود تا از ورود سارقین به داخل منزل جلوگیری کند که امکان دیلم انداختن و اینکه با سنگ فرز باز شود وجود ندارد چارچوب درب از پروفیل ۳۰*۶۰ استفاده شدپه و تسمه این کار ۵*۲۵ می باشد.

  نصب انواع حفاظ پنجره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547