قیمت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار
15 ژوئن 2021
بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار آهنی
15 ژوئن 2021
نمایش همه

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی ساختمان
ارتفاع این نوع از حفاظ ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر برای جوشکاری و نصب حفاظ نرده شاخ گوزنی ، شاخک های حفاظ به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود مخصوص این نوع حفاظ استفاده می شود. مقطع برش پیکان های حفاظ ۲ الی ۴ سانتی متر است . لازم است برای ساخت از میلگرد ۱۰ کششی استفاده شود. حفاظ نرده شاخ گوزنی به گونه ای می باشد که حتی اگر سارقان حرفه ای باشند ولی با استناد به نوک تیز و برنده بودن میلگرد استفاده شده در ساخت حفاظ نرده شاخ گوزنی ، امکان رد شدن از حفاظ به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد . یکی از محاسن شرکت ( تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی ) در ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی از فولاد با کربن بالا و میلگردهای ۱۰ کششی استفاده میشود و قابلیت نصب در هر نوع دیواری را دارا می باشد.

حفاظ بالای دیوار

انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ های روی دیوار شامل چند دسته اصلی می شود که شما بر اساس نیاز و سلیقه خود می توانید انتخاب نمایید و یا جهت سفارشی سازی با کارشناسان ما مطرح نمایید.

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ لیلیوم
حفاظ نخل مرداب
حفاظ سرنیزه ای

حفاظ فلزی دیوار

 

حفاظ فلزی دیوار حیاط

یکی از بهترین راه های ایمن سازی و مشخص کردن محدوده اطراف خانه است. در بین فنس های دیواری مدل های آهنی بیشترین طرفدار را دارند. شاید این محبوبیت زیاد آهن بخاطر استحکام و دوام زیاد این سازه باشد. کاربرد اصلی حفاظ فلزی کشیده شده در اطراف خانه که در ابتدا گفتیم اولا بخاطر مشخص شدن محدوده مالکیت است و ثانیا از خانه در برابر ورود افراد ناشناس به فضای داخل حیاط حفاظت می کنند. به همین دلایل ایمنی است که بیشتر افراد ترجیح می دهند از مدل فنس های قوی و مستحکم که بعضا در قسمت بالایی نوکی تیز مانند سر نیزه یا چاقو دارند استفاده کنند.

  اهمیت استفاده از حفاظ دیوار آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547