مرکز نصب و تعمیر کرکره برقی
از کرکره برقی برای مغازه ها یا پارکینگ ها استفاده می شود مخصوصاً پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت در برای پارک خودرو استفاده کنند یا امکان نصب جک پارکینگی در آنجا وجود ندارد.

اولین نکته و مهمترین راهنمایی در خرید کرکره اتوماتیک که باید به آن توجه کرد کیفیت تیغه ها است که باید دقت کرد که این تیغه ها از آلومینیوم های مستعمل و ضایعاتی استفاده نشود زیرا باعث شکستن تیغه ها تحت بار زیاد شده و صدای زیاد در حین جابجایی ایجاد می کنند. بنابراین اگر کسی قیمت کمتری برای کرکره برقی به شما پیشنهاد می ‌دهد، توجه داشته باشید که ممکن است از تیغه ‌های سبک و بی ‌کیفیت استفاده کند که سبکی آن‌ ها نیز باعث فرو رفتگی در زمان برخورد ضربه می ‌شود و به مرور زمان ممکن است هزینه دوباره برای شما داشته باشد.

امروزه از کرکره برقی برای حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از نفوذ افراد، نور خورشید، باد، باران و صدا به عنوان یکی از ورودی های پارکینگ ها، مراکز تجاری، صنعتی و غیره استفاده  می شود.


تعمیر کرکره برقی اتوماتیک

علت استفاده کردن از درب های کرکره های برقی

درب کرکره های برقی را می توان از انواع درب ها گفت که برای مصارف تجاری و مسکونی بیشتر استفاده می شود. اکثر کرکره های برقی صنعتی یا کرکره های گاراژها جوری طراحی شده اند که   می توان با نصب آسان و سریع باعث کم مصرف شدن آن شد. این کرکره ها بسیار قوی و بادوام هستند و برخلاف درهای تاشو که در گاراژهای مسکونی و اماکن تجاری قبلاً استفاده می شدند، می توانند در برابر استفاده مداوم مقاومت کنند. همچنین کرکره های برقی جایگزین مناسبی برای پرده های فلزی سنگین هستند که به دلیل وزن زیاد باعث بیماری هایی مانند دیسک کمر می شوند. البته ناگفته نماند که قیمت کرکره برقی نیز مناسب است.

فروشگاه های تجاری اغلب در هدف سارقان قرار می گیرند. اگر شما هم صاحب یک رستوران یا مغازه هستید و تصمیم دارید تا از ایمنی در محل کار خود اطمینان حاصل کنید بهتر است از نوعی از کرکره برقی که با سطح امنیت بالایی برخوردار است کمک بگیرید. ویژگی‌ های امنیتی که درزهای روی درها، شیشه‌ها و دیوارها را می‌ پوشانند باعث میشود تا محافظت بیشتری را فراهم ‌کنند. همچنین قادرید از هشدارهای مکان برای ایمن‌تر کردن محل کارتان استفاده کنید. علاوه بر سارقان، درب های کرکره برقی از دفتر یا فروشگاه شما در برابر هوای بد و نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان محافظت می کنند. برخی از افراد برای پنجره های مسکونی خود از کرکره برقی (کرکره ی پنجره) استفاده   می کنند. استفاده از کرکره در پنجره علاوه بر زیبایی ساختمان می تواند آلودگی صوتی منطقه را هم کاهش دهد. از دیگر مزایای کرکره برقی برای پنجره ها می توان به افزایش ایمنی، کاهش آلودگی های ناشی از گرد و غبار و همچنین متعادل سازی دمای محیط اشاره کرد.

پرده ها و درب های برقی به شکل استاندارد طراحی شده و در محل مورد نظر به آسانی نصب می شوند. این کرکره ها در اندازه‌های مختلف و طرح‌ های متناسب با نیازهای فردی تولید و به بازار عرضه می ‌شوند. این کرکره ها را نیز می توان به دلخواه و سلیقه مشتری طراحی کرد. حتی می توانید برند یا لوگوی شرکت و کارخانه خود را روی آن بچسبانید تا نام یا لوگوی شرکت شما به خوبی معرف کار و حرفه تان باشد. با این کار به راحتی توانسته اید با هدف بازاریابی موثر در کسب و کار خود پیشرفت کنید و حتی خارج از ساعات اداری نیز کار خود را تبلیغ کنید. در صورت بسته بودن مغازه یا اداره اگر فردی به دنبال آدرس شما باشد به راحتی می تواند با دیدن مشخصات کارتان در روی کرکره محل را شناسایی و در فرصت دیگر برای حل مشکل خود مراجعه نماید.


قیمت کرکره برقی چگونه محاسبه میشود؟

صحیح ترین راه برای نصب درب های کرکره برقی

بهترین راه برای اطمینان از اینکه درب کرکره برقی صحیح نصب شده ، استخدام یک نصاب حرفه ای است. اگر خود شما تجربه نصب کرکره برقی را قبلاً دارید می توانید خودتان کرکره های جدید  را هم نصب کنید. راهنماهای نصب برای کمک به شما طراحی شده اند، همراه با دستورالعمل ها و نکاتی که به شما در نصب صحیح درها کمک می کند تا دیافراگمی تا حد امکان ایمن داشته باشد.

نصب مناسب برای عملکرد و ایمنی غلتک ضروری است. اگر غلتک ها در موقعیت صحیح قرار نگیرند یا استحکام آنها ضعیف شود، خطر غیرقابل برگشتی به وجود می آید.


انواع کرکره برقی

تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران و کرج

شاید در هر زمانی از شبانه روز کرکره برقی مغازه، آپارتمان، پارکینگ و ... را تجربه کرده باشید که کار نمی کند یا به درستی کار نمی کند. در این مرحله است که حضور یک شرکت خدمات تعمیر کرکره برقی اتوماتیک حرفه ای بسیار ضروری است. شرکتی که می تواند در کمترین زمان ممکن به شما کمک کند.

نگهداری و تعمیر کرکره برقی پارکینگ بهترین راه برای کاهش هزینه ها و جلوگیری از خرابی کرکره برقی است. در ماه های تابستان درب برقی آپارتمان و مغازه شما بیشترین ترافیک و البته باز و بسته شدن را متحمل می شود.

تعمیر کرکره برقی شامل موارد زیادی است زیرا اجزای کرکره برقی بسیار متنوع است. از مهمترین قطعات مورد استفاده در کرکره برقی می توان به موتور کرکره برقی، تیغه کرکره برقی اشاره کرد.


کرکره برقی سوراخ پانچ دار

آموزش مراقبت و نگهداری از کرکره برقی پارکینگ در فصل پاییز

در اواسط پاییز و زمستان، کرکره برقی آپارتمان شما برای عملکرد بهتر و طولانی تر نیاز به توجه بیشتری دارند. یکی از دلایل توجه بیشتر به کرکره برقی تغییر فصل است. وقتی هوا سردتر می شود، موتور کرکره برقی و همچنین جک و فنر کرکره برقی بیشتر کار می کنند تا کرکره های اتوماتیک با همان سرعتی که در هوای گرم انجام می دادند حرکت کنند. برای اطمینان از عملکرد صحیح فنر و موتور کرکره برقی، نگهداری و تعمیر فصلی بسیار ضروری است. بنابراین تعمیر کرکره درب پارکینگ را به صورت دوره ای و فصلی جدی بگیرید.

در زیر سه روش نگهداری و تعمیر کرکره برقی پارکینگ برای جلوگیری از آسیب دیدن قطعات کرکره برقی را به شما آموزش می دهیم.

برای تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران با کجا تماس بگیریم؟

اگر از آن دسته مشتریانی هستید که از کرکره برقی استفاده می کنید حتما با مشکلات تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران مواجه شده اید. تعمیر کرکره اتوماتیک بسیار حساس است. بنابراین با توجه به حساسیت و پیچیدگی در طراحی و ساخت کرکره برقی و اتوماتیک، در صورت بروز مشکل و خرابی کرکره اتوماتیک، باید سریع اقدام و آن را تعمیر کنید.

البته در بسیاری از موارد اگر مشکل جزئی باشد خودمان می توانیم آن را برطرف کنیم. ناگفته نماند که همین کار باید با نظر متخصصان و نصابان کرکره برقی انجام شود. با توجه به آنچه گفته شد، قبل از هر اقدامی برای تعمیر کرکره برقی در تهران و کرج، با یک فرد متخصص و مجرب در این زمینه مشورت کنید.

مراقب باشید، در صورت بروز مشکل، جدی نگرفتن آن و انجام اقدامات به موقع برای تعمیر کرکره اتوماتیک می تواند منجر به آسیب های زیادی شود. و این آسیب ها باعث افزایش هزینه تعمیر کرکره برقی در تهران و کرج و هشتگرد می شود.

قبل از اینکه به بحث تعمیر کرکره برقی در کرج و هشتگرد و تهران بپردازیم، بهتر است برای اطلاعات بیشتر مقالات زیر را مطالعه کنید.


کرکره برقی فروشگاهی

مرکز نمایندگی تعمیر کرکره برقی

مشتریانی که در راه‌اندازی و نصب کرکره اتوماتیک از شرکت حفاظ کمک استفاده کرده اند هرگز نگران تعمیر کرکره اتوماتیک خود نخواهند بود. عدم کارکرد صحیح کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک معمولاً به دلیل وجود مشکل در یکی از قسمت های زیر است. با مطالعه مقاله مشکلات رایج کرکره برقی تنها با تشخیص صحیح محل خرابی و تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر می توانید تعمیر اتوماتیک کرکره را انجام دهید.

قطعات مورد بازرسی و تست:

موتور کرکره اتوماتیک

تیغه اتوماتیک روی کرکره ای

گیرنده و فتوسل

شفت و...

چه زمانی می توانیم خودمان کرکره ریموت کنترلی را تعمیر کنیم؟

گاهی اوقات بروز برخی مشکلات جزئی باعث اختلال در عملکرد شاتر خودکار می شود. رفع این مشکلات کار پیچیده ای نیست و می توانید خودتان آن را انجام دهید. از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

باتری ریموت کنترل کرکره اتوماتیک از کار افتاده است

خرابی سنسور نوری درب کرکره ای اتوماتیک

فرستنده شاتر مشکل دارد

مسدود کردن مسیر شاتر اتوماتیک

فنر کرکره اتوماتیک شکسته

تنظیم محدودیت کرکره ای خودکار انجام نشد

قفل دستی درب با کرکره برقی

قطع برق و فعال شدن محافظ کرکره اتوماتیک

به یاد داشته باشید که شما تعمیرگاه کرکره اتوماتیک نیستید و بهتر است تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران و کرج را به گروهی بسپارید.

نصب کرکره برقی برای محافظت از سرمایه و سلامت شما.

در برخی موارد مشتریان از کرکره های قدیمی استفاده می کنند. باید در نظر داشته باشید که هزینه تعمیر دائمی کرکره های قدیمی و زمان صرف شده برای آن بسیار بیشتر از نصب کرکره اتوماتیک جدید خواهد بود. به همین دلیل کرکره قدیمی باید با کرکره اتوماتیک جدید جایگزین شود.


حفاظ کرکره برقی درب آپارتمان
فروش کرکره اتوماتیک

آموزش نگهداری و تعمیر کرکره پارکینگ برقی

روغن کاری درب کرکره ای برقی

ساده‌ترین کاری که هر کسی می تواند انجام دهد این است که روغن کرکره برقی را روی قسمت های متحرک کرکره برقی اسپری کند. نکته مهم در مورد روانکاری کرکره های برقی این است که تمام قسمت های متحرک کرکره برقی به روغن یکسانی نیاز ندارند. لازم به ذکر است برای کرکره برقی پارکینگ از Multi-Use WD 40 استفاده نکنید. در حالی که در جلوگیری از تراکم آب و رطوبت بسیار عالی است، می تواند روغن های دیگر را نیز دفع کند یا بشویید. ممکن است در ابتدا خوب به نظر برسد، اما در دراز مدت غلتک های کرکره برقی را خشک می کند.

توجه داشته باشید که برای روغن کاری کرکره برقی، روغن کاری بلبرینگ، فنر و لولا را فراموش نکنید. با روغن کاری کرکره برقی در زمان مناسب می توان تا حد زیادی از خرابی زودرس پره های کرکره برقی جلوگیری کرد و عمر این محصول را افزایش داد.

دلیل اصلی روغن کاری کرکره برقی کاهش فشاری است که موتور کرکره برقی در هنگام بالا و پایین بردن پره ها تحمل می کند. این باعث می شود تیغه ها راحت تر حرکت کنند و همچنین از صدای تیغه جلوگیری می کند.

نکته ای که در روغن کاری کرکره برقی باید به آن توجه کنید این است که گاهی اوقات استفاده از اسپری سیلیکون مجاز است اما توصیه می کنیم برای روغن کاری درب کرکره برقی از گریس و Multi-Use WD 40 استفاده نکنید.

چربی از ورود رطوبت به داخل جلوگیری می کند، اما در عین حال خواص روغن ها را از بین می برد و آنها را حل می کند.

روغن و گریس مناسب برای کرکره برقی

ما WD 40 Specialists یا روغن لیتیوم سفید و همچنین روغن سیلیکون ضد آب را برای روانکاری کرکره های برقی و قطعات متحرک توصیه می کنیم. در بازار کرکره برقی به این روغن ها روغن بلستر درب کرکره ای یا گریس لیتیوم بلستر سفید نیز می گویند. اینها نمونه هایی از روان‌کننده ها/گریس های با کیفیت هستند که تقریباً در هر فروشگاه سخت افزاری یافت می شوند. مطمئن شوید که از روغن و گریس مناسب برای کرکره های برقی استفاده می کنید.

ایمنی کرکره برقی

یکی از مهمترین مسائل در هنگام خرید کرکره برقی توجه به ایمنی کلی کرکره برقی است. ایمنی عمومی به معنای اطمینان از این است که اگر چیزی در باز و بسته شدن کرکره برقی تداخل داشته باشد، کرکره برقی حرکت نمی کند یا به آن نزدیک نمی شود، یا اگر حرکت کرد، بلافاصله معکوس می شود. ساده‌ترین و مطمئن ترین راه برای بررسی این توانایی، قرار دادن یک جسم به اندازه کافی بزرگ در مسیر پرتو لیزر و چشم در زیر پلک است. وقتی می خواهید در را با استفاده از ریموت کرکره برقی ببندید، درب نباید حرکت کند.

برای آزمایش اینکه عملکرد معکوس به درستی کار می کند، یک مانع تقریباً 1.5 اینچی (درست زیر سنسور سطح چشم) در زیر و در مسیر درب قرار دهید. سپس دکمه کرکره برقی را با استفاده از ریموت کنترل درب فشار دهید. اگر درب فوراً به حالت کاملاً باز برگردد، همه چیز خوب است. در زیر یک آموزش تصویری در مورد نحوه تست ایمنی عمومی کرکره های برقی آورده شده است

به یاد داشته باشید که سلامت و ایمنی شما و اطرافیانتان بسیار مهم است. در صورت مشاهده هرگونه مشکل در نصب غلتک برقی با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید اطلاعات جامعی در مورد درب های اتوماتیک در این وب سایت پیدا کنید.

دلایل آسیب دیدگی درب کرکره ای

اگر درب کرکره ای پارکینگ شما به درستی کار نمی کند و در حین کار صدا ایجاد می کند یا به طور کلی مانند گذشته کار نمی کند، دلایل مختلفی برای خرابی آن وجود دارد.

خرابی سنسور نوری کرکره

وجود چشمی در پارکینگ کرکره برقی کمک می کند تا در هر لحظه از ورود افراد مختلف و ناشناس به ساختمان شما جلوگیری شود. اگر مانعی بر سر راه درب کرکره برقی وجود داشته باشد، درب به سرعت بسته می شود و از ورود افراد مختلف به داخل ساختمان جلوگیری می کند. اگر دکمه بسته شدن در را فشار می دهید اما در بسته نمی شود، اولین کاری که باید انجام دهید این است که سنسور چشمی کرکره برقی پارکینگ را بررسی کنید. اگر مشکل در این قسمت است، می توانید از یک پارچه تمیز برای تمیز کردن سنسور استفاده کنید و به تشخیص انسدادهای سنسور کمک کنید. راه حل بعدی تراز کردن سنسور است.


کرکره اتوماتیک با اندازه کوچک برای پنجره ها
گارانتی کرکره برقی

کرکره‌ دستی

کرکره های دستی یکی از راه های مناسب برای ایمن نگه داشتن خانه و محل کار شما با قیمتی مقرون به صرفه است. برای بسیاری از فضاهای داخلی و ادارات که درب و پنجره های نسبتا کوچک و کم ارتفاع دارند، کرکره های عمومی می تواند یک گزینه مناسب و بی سر و صدا باشد.

کرکره های دستی برای برخی از درب ها و پنجره های کوچک مانند سردر مغازه های کوچک که فقط یک بار در روز باید باز و بسته شوند بسیار عالی هستند، البته از نظر الکتریکی هیچ چیز راحت و آسان برای استفاده وجود ندارد.

کرکره های دستی اغلب شبیه و به زیبایی کرکره های برقی نیستند و در تمام کاربردهای خود فضای زیادی را اشغال می کنند و برای باز و بسته شدن نیاز به فعالیت بدنی زیاد و سنگینی دارند. بنابراین، فقط برای مشاغل کوچک ایده آل است، نه برای مکان های بزرگ.

در صورتی که نیاز به چندین بار باز و بسته کردن کرکره در روز باشد، مسلم است که استفاده از کرکره دستی بسیار دردسر ساز است و کاربردی به نظر نمی رسد، بنابراین استفاده از آن غیر معقول و مؤثر نیست.

بهترین راه انتخاب کرکره برقی

در زمان خرید کرکره برقی یا کرکره دستی باید عرض و ارتفاع مورد نیاز محل مورد نظر خود را در نظر بگیرید. در این صورت شما به راحتی می توانید نوع کرکره و مدل آن یعنی خود تنظیم شونده را انتخاب کنید. زیرا همه این موارد به اندازه و وزن بستگی دارد. در نتیجه نتایج واضحی دریافت خواهید کرد. این محصولات معمولاً با صفحه کلید لمسی بالا و پایین می رود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سیستم کنترل اثر انگشت و ورود کد دیجیتال امنیت بیشتری را در استفاده از آن ها ایجاد کرده است. البته برای مواقع اضطراری هم کرکره دستی یا کرکره برقی دارای کنترل دستی هستند.

کرکره های برقی معمولاً توسط یک موتور کوچک به برق وصل می شوند. به طور طبیعی این  محصول از برق خانگی استفاده می کند. اما شما می توانید از محصولات طراحی شده با باتری نیز کمک بگیرید. این محصول می تواند به پنل های خورشیدی مجهز شود که قدرت باز و بسته شدن خود را از انرژی خورشیدی دریافت می کند و در نتیجه در هزینه شما صرفه جویی می کند.

می توان آن را از راه دور از طریق کنترل دستی یا سیستم متمرکز کنترل کرد و استفاده از آن بسیار ساده‌تر و راحت تر از کنترل دستی است. استفاده از آن بخصوص در ساختمان های صنعتی با ورودی های بزرگ بسیار معقول به نظر می رسد. در این حالت، ورودی کارخانه را می توان برای بارگیری یک کامیون یا چیزی در کسری از زمان باز کرد. کرکره برقی کنترل از راه دور را می توان در مناطق سختی که کارکنان نمی توانند در این محیط ها حضور داشته باشند استفاده کرد.


انواع تیغه کرکره برقی
نصب درب کرکره ای برقی

چگونه قیمت کرکره برقی را در هر متر مربع محاسبه کنیم؟

ابتدا به نحوه محاسبه هزینه نهایی می پردازیم و در آخر هر یک از فاکتورهای فعلی را در این محاسبه معرفی می کنیم و لیستی از قیمت محصولات را برای شما تهیه می کنیم.

مساحت دهنه = (ارتفاع + 30 سانتی‌متر) x عرض دهنه 

هزینه آهن کشی = قیمت روز آهن - قیمت قوطی آهنی یا دیگر متعلقات

هزینه تیغه کرکره برقی = مساحت دهنه x هزینه روز تیغه کرکره برقی

قیمت موتور کرکره برقی = نوع موتور کرکره برقی - وزن تیغه در کل مساحت

قیمت نصب و آهن کشی = اندازه دهنه x قیمت - نصب انواع مختلف تیغه در هر متر مربع

قیمت روز تیغه کرکره برقی = وزن تیغه (در هر متر مربع) - کیفیت آلیاژ (در هر نوع تیغه) - قیمت روز انواع تیغه

قیمت نوع موتور کرکره برقی = نوع ولتاژ- مدل کلی موتور- نوع گیربکس- جنس سیم پیچ - اندازه روتر

قیمت شفت کرکره برقی = نوع لوله که می تواند از 8 یا 11 باشد - قیمت روز لوله در هر متر عرض x طول دهنه

قیمت کرکره = هزینه موتور کرکره برقی + هزینه تیغه کرکره برقی + هزینه آهن +  هزینه نصب و آهنکشی + هزینه شفت + کرایه حمل تا پروژه

امنیت کرکره برقی :

کرکره برقی امنیت خیلی بالایی نسبت به دیگر درب ها دارد و یک مانع جدی برای سارقان می باشد. شما برای بالا بردن امنیت کرکره برقی می توانید از دزدگیر و دوربین مداربسته نیز استفاده کنید.


کرکره برقی پارکینگ
قیمت کرکره اتوماتیک


این کرکره ها به راحتی نصب می شوند و در برابر انواع آب و هوا مقاوم هستند. خرید و نصب این نوع کرکره برقی آهن حفاظ به صرفه بوده و برای هر نوع کاربری بسیار مفید است، زنگ نمی زنند و عمر مفید بالایی دارند. حتی در بدترین شرایط نیز این درب ها آزادانه و سریع پایین نمی روند و توسط کنترل کننده سرعت و ترمز الکترومغناطیسی کنترل می شوند. کرکره برقی آهن سازه در برابر سارقان و عناصر طبیعی مانند طوفان مقاوم هستند.

اتحادیه کرکره برقی حفاظ کمک ، نمایندگی کرکره برقی حفاظ کمک ، بورس کرکره برقی حفاظ کمک ، مرکز خرید کرکره برقی حفاظ کمک ، فروش کرکره برقی حفاظ کمک ، شرکت نصب کرکره برقی حفاظ کمک ، کارگاه محصولات کرکره برقی حفاظ کمک ، کارخانه کرکره برقی حفاظ کمک ، تولیدی کرکره برقی حفاظ کمک ، صنف کرکره برقی حفاظ کمک ، حمل و نقل کرکره برقی حفاظ کمک ، راهنما و مشخصات محصول کرکره برقی حفاظ کمک ، سامانه فروش کرکره برقی حفاظ کمک ، کرکره برقی پیش ساخته حفاظ کمک.

درب های کرکره برقی پروفیل آلومینیومی

کرکره برقی آهن سازه فلز با قطعات آلومینیومی اکسترود شده طراحی شده و در ساخت خود از آلومینیوم درجه یک استفاده شده است. کرکره های آلومینیومی روی یک دیوار و دو جداره نصب می شود.

این نوع پانل کرکره برقی دیجی صنعت وزن بسیار سبک، ضد زنگ و ظاهری زیبا دارند. این پانل ها نسبت به سایرین در برابر زنگ زدگی مقاوم تر بوده و بسیار بادوام هستند. بسیار قوی است، در هنگام استفاده صدا ایجاد نمی کند، نیاز به مراقبت کمتری دارد و در نهایت ایمنی را تا حد زیادی افزایش می دهد.

کرکره برقی از کجا بخرم حفاظ کمک ، کرکره برقی چه مدلی بخرم حفاظ کمک ، کدام طرح کرکره برقی را بخریم حفاظ کمک ، بهترین مرکز تولید کرکره برقی کجاست حفاظ کمک ، قیمت کرکره برقی چقدر است حفاظ کمک ، بهترین مکان کرکره برقی برای خرید حفاظ کمک ، کدوم کرکره برقی خوبه حفاظ کمک ، کرکره برقی چی بهتره حفاظ کمک ، قیمت روز کرکره برقی حفاظ کمک ، فروش عمده کرکره برقی حفاظ کمک ، فروشنده کرکره برقی حفاظ کمک ، بالاترین امنیت و کیفیت کرکره برقی حفاظ کمک ، وزن کرکره برقی چقدره حفاظ کمک ، کرکره برقی مقرون بصرفه حفاظ کمک ، کدام نمونه کرکره برقی مناسب است حفاظ کمک ، دستمزد ساخت کرکره برقی حفاظ کمک.

درب های کرکره ای برقی پلی کربنات و شفاف

کرکره برقی فلز سازه شفاف یا پلی کربنات برای داشتن ظاهری زیبا و شفاف پایین می آیند و به شما این امکان را می دهند که فضای داخلی مکان انتخابی خود را از همه جهت مشاهده کنید. این کرکره ها شفاف، فوق‌العاده بادوام، سبک وزن و فوق‌العاده محکم و بادوام هستند. این کرکره ها بیشتر از پلی کربنات ساخته شده اند اما قیمت بسیار بالایی دارند.

کاربردها و نمونه هایی از انواع مختلف کرکره کنترلی مدرن

کرکره برقی ایمن فیکس که به عنوان کرکره سکشنال نیز شناخته می شود، نوعی پوشش در و پنجره است که از بخش های افقی یا بخش های زیادی که توسط لولا به هم متصل شده اند، تشکیل شده است.

این درب برقی با بالا رفتن باز و با پایین رفتن بسته می شوند. کرکره های اتوماتیک مخصوصا برای درب ها و پنجره های بزرگ موثر است.

کرکره برقی ایمن سازه اغلب قابل اطمینان ترین قسمت خانه به حساب می آید و این به دلیل استفاده آسان، دوام بالا، حفاظت و ایمنی آن است.

این درب ها علاوه بر امنیت و سایر ویژگی های ذکر شده، می توانند حریم خصوصی مورد نیاز را بدون کاهش دید خانه فراهم کنند.

درب های کرکره ای مدرن کارآمدتر از درب های قدیمی و حتی کرکره های قدیمی هستند. این به دلیل نوآوری، دسترسی و قدرت دستگاه های آنهاست که بسیار بهتر از دستگاه های قدیمی هستند.

کرکره برقی ایمن سازی مدرن معمولاً از فولاد یا آلومینیوم ساخته می‌شوند که با وجود سبک بودن آن‌ها را بسیار محکم و بادوام می‌کند.

انتخاب کرکره برقی با کیفیت ترین حفاظ کمک ، ارزانترین کرکره برقی حفاظ کمک ، امنترین کرکره برقی حفاظ کمک ، بهترین کرکره برقی حفاظ کمک ، استحکام مقاومترین کرکره برقی حفاظ کمک ، محکمترین کرکره برقی حفاظ کمک ، ایمنترین کرکره برقی حفاظ کمک ، زیباترین کرکره برقی حفاظ کمک ، جدیدترین کرکره برقی حفاظ کمک ، کم هزینه ترین کرکره برقی حفاظ کمک ، پرقدرت ترین کرکره برقی حفاظ کمک ، پیشرفته‌ترین کرکره برقی حفاظ کمک ، کرکره برقی حفاظ کمک با دوام ، کرکره برقی بینظیر حفاظ کمک.

استفاده از کرکره برقی

کرکره های برقی برای مصارف مختلفی استفاده می شوند و به راحتی قابل استفاده هستند. کرکره اتوماتیک برای درب پارکینگ، پنجره، بالکن، انبارها، مغازه و مکان های دیگر استفاده می شوند.

مغازه ها و فروشگاه ها نیز به دلیل مزایای امنیتی این کرکره ها ملزم به تهیه این نوع کرکره ها هستند. آنها نه تنها برای اهداف تجاری بلکه بیشتر برای اهداف امنیتی استفاده می شوند.

از کرکره برقی ایمن مارکت در مناطقی استفاده می شود که به شدت در معرض تغییرات آب و هوایی هستند، زیرا این گونه درها و پنجره ها در برابر آسیب های ناشی از تگرگ بسیار مقاوم هستند.

انواع کرکره برقی روکار و توکار

در مورد کرکره برقی ایمن مرکز قسمت بالایی کرکره در بیرون خانه نصب می شود در حالی که با کرکره برقی جعبه ای توکار کرکره داخل خانه نصب می شود و از بیرون قابل رویت نیست.

سفارش خرید اینترنتی کرکره برقی حفاظ کمک در فروشگاه آنلاین ، خرید فوری کرکره برقی حفاظ کمک ، راهنمای خرید کرکره برقی حفاظ کمک ، کرکره برقی حفاظ کمک بدون واسطه ، کرکره برقی حفاظ کمک ضد سرقت ، اقتصادی ترین کرکره برقی حفاظ کمک ، بهترین کرکره برقی حفاظ کمک در حال حاضر کدام است ، کرکره برقی متری چند است حفاظ کمک.

کرکره‌های مشبک

کرکره برقی ایمن صنعت از تیغه های گالوانیزه قابل قفل ساخته می شوند که با قفل های فلزی به هم متصل می شوند. این نوع گیت ها ترکیبی از کرکره های سکشنال و شبکه کرکره ای (شبکه ای) هستند که علاوه بر ظاهر دلپذیر، از امنیت و قدرت حفاظتی بالاتری نیز برخوردارند.

با آوردن نام کرکره برقی ایمن کمک (کرکره اتوماتیک) همه ما مغازه ها و درب آنها را به یاد داریم. امروزه بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها به کرکره برقی مجهز شده اند. زیرا استفاده از این کلیدها در وهله اول باعث ایجاد امنیت در فروشگاه و جلوگیری از هدر رفتن انرژی می شود. اما استفاده از قفل های الکترونیکی تنها به مغازه ها و فروشگاه ها محدود نمی شود. بسیاری از خانه ها به ویژه در مناطق شمالی کشور بسته شده است. مزیت کرکره برقی دوام آنها در برابر شرایط جوی است. با توجه به کاربرد جذاب کرکره های الکترونیکی، این محصول و اجزای آن را در این مقاله از وبسایت خود قرار می دهیم.

کرکره برقی از چه قطعاتی تشکیل شده است؟

قطعات کرکره برقی شامل موتور، تیغه، ریل، ظرف، شفت، صفحه، کلاهک یا بلبرینگ انتهایی، قفل، مرکز کنترل و یو پی اس است که این قطعات را به مقاله می آورد.

عکس و تصاویر کرکره برقی حفاظ کمک ، گالری نصب کرکره برقی حفاظ کمک ، مدل و طرح جدید کرکره برقی حفاظ کمک ، کاتالوگ کرکره برقی حفاظ کمک ، کرکره برقی با کیفیت بالا حفاظ کمک ، گارانتی کرکره برقی حفاظ کمک ، خدمات پس از فروش کرکره برقی حفاظ کمک ، کرکره برقی داخلی حفاظ کمک ، کرکره برقی خارجی حفاظ کمک.

موتور کرکره برقی

موتورهای کرکره برقی به سه دسته موتور توبلار، موتور ساید و موتور سانترال تقسیم می شوند.

موتور توبلار

موتور لوله ای توبلار برای کرکره برقی ایمن اصفهان نسبتا کوچک و حتی سبک استفاده می شود. این موتور مناسب برای مناطق با ترافیک محدود یکی از موتورهای پرکاربرد است. نصب و راه‌اندازی یک موتور لوله ای نیاز به دقت بالایی دارد و هزینه آن به ویژگی ها و ویژگی های موتور بستگی دارد.

موتور ساید

اما سمت موتوری برای کرکره برقی حفاظ 118 ساختمان بزرگتر مناسب است. این موتورها بسیار قوی هستند و گشتاور بالایی دارند. آنها سمت موتور را روی صفحه نصب می کنند.

موتور سانترال

از این موتورها برای کرکره برقی حفاظ 20 آپارتمان استفاده می شود که دارای وزن متوسط و تردد متوسط در محل مورد نظر هستند. اگر بخواهیم کرکره های قدیمی را برقی کنیم، بیشتر از این موتور استفاده می شود که نصب آن نسبتا آسان و راحت است. قدرت این موتورهای کرکره برقی بر حسب کیلوگرم می باشد.

کرکره برقی رنگ سفید حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ کرم حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ طلایی و زرد حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ سیاه و مشکی حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ قرمز حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ آبی حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ سبز حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ بنفش حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ نارنجی حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ قهوه ای سوخته و طرح چوب حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ روشن حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ تیره حفاظ کمک ، کرکره برقی رنگ طرح استیل و خاص حفاظ کمک.

تیغه کرکره برقی

تیغه های سوئیچ اتوماتیک به طور کلی به تیغه های فوم دار و تیغه های ایمنی تقسیم می شوند. اما تیغه های کرکره برقی نیز بر اساس جنسیت تقسیم می شوند که در ادامه به ارائه آن ها می پردازیم.

تیغه آلومینیومی: اگرچه این تیغه در بازار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، اما دارای درجه های کیفی متفاوتی است. تیغه های آلومینیومی آلومینیوم خالص، آلومینیوم درجه 2 یا آلومینیوم درجه 3 هستند. با توجه به میزان بودجه و هدفمان از نصب کرکره برقی، می‌توانیم مناسب‌ترین نوع را از بین انواع مختلف انتخاب کنیم.

تیغه های گالوانیزه: همانطور که از نام آن پیداست، این تیغه ها گالوانیزه بوده و قیمت کمتری نسبت به سایر تیغه ها دارند. این نوع برای کسانی که به دنبال یک تیغه ارزان قیمت هستند مناسب است.

تیغه های پلی کربنات: ویژگی اصلی تیغه های پلی کربنات شفاف بودن آنهاست و با نصب آن ها به راحتی پشت تیغه دیده می شود.

کرکره برقی لوکس حفاظ کمک ، کرکره برقی مدرن حفاظ کمک ، کرکره برقی کلاسیک حفاظ کمک ، کرکره برقی لاکچری حفاظ کمک ، کرکره برقی سلطنتی حفاظ کمک ، کرکره برقی شیک حفاظ کمک ، کرکره برقی زیبا حفاظ کمک ، کرکره برقی ایده‌آل حفاظ کمک ، کرکره برقی درجه یک حفاظ کمک ، کرکره برقی حرفه ای حفاظ کمک.

ریل کرکره برقی

هر کرکره اتوماتیک قسمتی دارد که لت ها از آن عبور می کنند. این قسمت را ریل می نامند و برای جلوگیری از سایش بین ریل و تیغه های کرکره برقی از لاستیک در داخل ریل استفاده می شود. ریل های کرکره برقی حفاظ چی معمولا از آهن و آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است. برای تیغه های گالوانیزه از ریل آهنی استفاده می شود. اما برای پاروهایی که از آلومینیوم یا پلی کربنات ساخته شده اند، استفاده از ریل آلومینیومی مناسب است.

کرکره های اتوماتیک

برای اینکه بتوان ریل کرکره برقی حفاظ مارکت را در دو طرف چهارچوب نصب کرد نیاز به یک کیس است و قوطی در اندازه های مختلف باید بر اساس ابعاد کرکره برقی انتخاب شود.

پریز برق یک دوشاخه یا مجرای مرکزی است

پالت های کرکره برقی در اطراف شفت ساخته شده از فولاد نورد می شوند. اگر کرکره لوله ای باشد، اندازه شافت 8 محاسبه می شود. اما برای موتورهای ساید سایز 11 مناسب است.

همین امروز کرکره برقی حفاظ کمک با تخفیف ویژه استثنایی سفارش دهید : کرکره برقی ارزانتر از کرکره برقی دیجیکالا سایت حفاظ کمک ، کرکره برقی دیوار حفاظ کمک ، کرکره برقی شیپور حفاظ کمک ، کرکره برقی نرم افزار ترب حفاظ کمک ، کرکره برقی بازار حفاظ کمک ، کرکره برقی ایمالز حفاظ کمک.

برد کرکره اتوماتیک

صفحه برد روی قوطی نصب می شود تا بتوان موتور را روی آن نصب کرد.

کاربرد اصلی کرکره برقی پارکینگ

اصولا کرکره برقی حفاظ مارکت ایران برای پارکینگ و هم برای درب ورودی و هم برای درب دوم یعنی پیلوت نصب می شود تا از رفت و آمد افراد مختلف جلوگیری شود. این نوع درب در اثر رنگ آمیزی مشکل اکسید شدن و فرسودگی درب های قدیمی را ندارد و نصب آن سریع و واقعا ارزان است. برای هماهنگی با نمای ساختمان اغلب از رنگ های سفید در ساخت آن استفاده می شود.

کرکره برقی در تهران حفاظ کمک ، کرکره برقی در کرج حفاظ کمک ، کرکره برقی در دماوند حفاظ کمک ، کرکره برقی در ساوه حفاظ کمک ، کرکره برقی در پرند حفاظ کمک ، کرکره برقی در پردیس حفاظ کمک ، کرکره برقی در شهریار حفاظ کمک ، کرکره برقی در اندیشه حفاظ کمک ، کرکره برقی در لواسان حفاظ کمک ، کرکره برقی در آبسرد حفاظ کمک ، کرکره برقی در چالوس و متل قو حفاظ کمک.

پارکینگ برقی بستن قیمت

برای محاسبه قیمت کرکره برقی حفاظ صنعت پارکینگ باید بدانیم که نوع موتور عامل بسیار مهم و تعیین کننده ای در محاسبه قیمت این محصول است. ارزان ترین موتور موجود در بازار برای این نوع گیت برقی، موتور لوله ای است که در مقایسه با سایر موتورها کوچکتر است و برای ترافیک نسبتا کم طراحی شده است.

این نوع موتور امکان حرکت پروانه هایی با وزن حدود 150 کیلوگرم را فراهم می کند. از بهترین محصولات برند توبولار موتور در کرکره برقی حفاظ سرویس پارکینگ می توان به نام های توبولار موتور بتا، سیگما، لینوکس، بتا و بارزانته اشاره کرد.

قیمت کرکره غلتکی با درایو برقی یکی از سوالاتی است که اغلب مشتریان می پرسند که چالش های جدیدی را برای خریداران ایجاد می کند. این قیمت در مراکز مختلف و متفاوت یکسان نیست. بنابراین، در هر موقعیت جغرافیایی، این قیمت می تواند بلافاصله افزایش یا کاهش یابد.

باید بدانید که دو عامل مهم و مهم در تعیین قیمت کرکره برقی حفاظ سازان وجود دارد. این دو عامل به ترتیب اهمیت تیغه کرکره برقی و موتور کرکره برقی می باشد. البته پارامترهای دیگری مانند تعداد سنسورها، نوع و اندازه کرکره ها از عوامل تعیین کننده قیمت دقیق این نوع کرکره محسوب می شوند.

کرکره برقی نمونه هایی از درب های مورد استفاده در مغازه ها، مجتمع های تجاری و درب پارکینگ می باشد. ویژگی ها و مزایای این نوع درب توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده و باعث شده تا از این مدل درب استفاده کنند.

کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک در زندگی امروزی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و نقش مهمی در سهولت زندگی انسان ها داشته است. استفاده از کرکره های برقی اعم از کرکره های فولادی، کرکره های آلومینیومی و کرکره های پلی کربنات در ساختمان های مسکونی، معابر، ساختمان های اداری و تجاری باعث حفظ ایمنی در عین حفظ عبور و مرور افراد و وسایل نقلیه شده است.

استفاده از انواع میله های فلزی از زمان های قدیم برای حفاظت و ایمنی محیط زندگی انسان مورد استفاده قرار گرفته است. با پیشرفت تکنولوژی و علم مدرن صنعتی انواع جدیدی از موانع طراحی و ساخته شده است. این نوع جدید کرکره برقی رعدجوش یا کرکره اتوماتیک نامیده می شود. کرکره برقی در اصل ترکیبی از کرکره دستی سنتی با اضافه کردن مدارها و موتور الکتریکی برای هوشمندتر کردن سیستم موتور الکتریکی است.

کرکره برقی خوزستان حفاظ کمک ، کرکره برقی سیرجان حفاظ کمک ، کرکره برقی ایران شهر حفاظ کمک ، کرکره برقی زاهدان حفاظ کمک ، کرکره برقی آبادان حفاظ کمک ، کرکره برقی بندر دیلم حفاظ کمک ، کرکره برقی بندر گناوه حفاظ کمک ، کرکره برقی بندر ترکمن حفاظ کمک ، کرکره برقی آستارا حفاظ کمک ، کرکره برقی بندر لنگه حفاظ کمک ، کرکره برقی بوشهر حفاظ کمک ، کرکره برقی بندر ماهشهر حفاظ کمک ، کرکره برقی بندر عباس حفاظ کمک ، کرکره برقی بندر امام خمینی حفاظ کمک ، کرکره برقی رفسنجان حفاظ کمک ، کرکره برقی کرمان حفاظ کمک ، کرکره برقی نوشهر حفاظ کمک ، کرکره برقی رامسر حفاظ کمک.

استفاده از کرکره برقی حدود 25 سال است که در کشور ما رواج یافته است. در ابتدا، این فرآیند با تبدیل یک کرکره برقی ساده به یک کرکره اتوماتیک بدون تغییر ساختار و ظاهر کرکره شروع شد. پس از مدتی کرکره برقی برای ورود به ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار گرفت و با ورود انواع کرکره در بازار شکلی جدید و مدرن از کرکره برقی ایجاد شد و توجه بازار را به خود جلب کرد. بسته به نوع تیغه مورد استفاده، قیمت، استفاده مورد نظر و نیاز مشتری، کرکره برقی مانند کرکره فولادی، کرکره آلومینیومی، کرکره پلی کربنات و غیره طراحی و ساخته شد.

درب کرکره برقی یا کرکره اتوماتیک با وجود طراحی ساده، کمک زیادی به تسهیل زندگی مدرن کرده است. امروزه بسیاری از افراد برای محافظت از محیط زندگی و کار خود از انواع کرکره برقی ها استفاده می کنند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع شیر برقی تهیه و تولید می شود. راحتی و استفاده از کرکره برقی باعث گسترش استفاده از آنها در درب های مختلف شده است. به منظور افزایش ایمنی و جداسازی داخل و خارج از محیط از انواع کرکره برقی برای پارکینگ ساختمان، درب مغازه، پاساژ و ... استفاده می شود.

شرکت حفاظ کمک با سابقه ای درخشان در زمینه ساخت، بازاریابی و نصب انواع کرکره برقی اعم از تیغه استیل، تیغه آلومینیوم، تیغه پلی کربنات و سایر محصولات آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز با کرکره برقی لوکس و مرغوب می باشد. کرکره ها بهترین کرکره برقی سازه تک با بهترین قیمت هستند.

انواع کرکره لوکس پنجره ویلا حفاظ کمک طراحی هر نوع کرکره مدرن حفاظ کمک کرکره طرح چوب سلطنتی حفاظ کمک تعمیر کرکره برقی ورودی ساختمان ویلایی حفاظ کمک مشکلات کرکره برقی ورودی ساختمان کلاسیک حفاظ کمک کرکره ورودی راه پله حفاظ کمک مدل کرکره آلومینیومی ورودی ساختمان حفاظ کمک کرکره برقی شیشه ای پنجره حفاظ کمک کاتالوگ طرح کرکره ورودی درب آپارتمان حفاظ کمک کرکره حیاط ساده و زیبا حفاظ کمک کرکره برقی لوکس حفاظ کمک نقشه ساخت کرکره اتوماتیک درب حیاط حفاظ کمک ساخت کرکره برقی پارکینگ طبق ابعاد حفاظ کمک تولید کرکره های برقی بالکن ساختمان حفاظ کمک کرکره برقی حیاط شیک حفاظ کمک.

قسمت های مختلف کرکره برقی:

موتور الکتریکی نوعی موتور اتوماتیک است که منبع آن یک موتور الکتریکی است. لامپ الکتریکی در امتداد محور عمودی توسط یک کلید دیواری یا کنترل از راه دور بالا و پایین می رود.

کرکره برقی لوکس در شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده است و می تواند عایق خوبی برای صدا، گرما، گرد و غبار و رطوبت باشد. کرکره برقی در مقایسه با سایر درب های اتوماتیک از نظر تجهیزات و قیمت بسیار خوب بوده و مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد. کرکره برقی در انواع مختلفی مانند کرکره استیل، کرکره آلومینیومی، کرکره پلی کربنات بسته به جنس کرکره و ... تولید می شود. برای اهداف مختلف

کرکره برقی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که مهمترین آنها عبارتند از:

• کرکره برقی: می توانید هر رنگ و متریالی را که می خواهید انتخاب کنید و در واقع بدنه اصلی کرکره برقی است.

• موتور: وظیفه موتور کرکره برقی بالا و پایین بردن کرکره می باشد. در متن زیر نوع آن آورده شده است.

• تیغه: به صورت دو صفحه فلزی است که روی قاب قاب قرار می گیرد و برای نصب و نگهداری موتور و کرکره استفاده می شود.

• شفت: لوله هایی با اندازه های مختلف که رول تیغه روی آن ها سوار می شود. موتور شفت را می چرخاند و تیغه کرکره بالا و پایین می رود.

• ریل کرکره ای: پروفیل های آلومینیومی یا آهنی هستند که به شکل U و در هر طرف دهانه قرار دارند و برگ ها در داخل این ریل بالا و پایین می روند.

• قوطی: برای نصب ریل در دو طرف از حلبی با اندازه معین استفاده می شود.

• کرکره موتور: از کرکره موتور برای پوشاندن موتور در سمت موتور استفاده می شود تا از باران و برف محافظت کند، صدا را کاهش دهد و زیبایی مشبک را افزایش دهد.

• UPS UPS: دستگاهی مجهز به دو کرکره برقی برای ذخیره برق در هنگام قطع برق.

هزینه تعمیر و سرویس کرکره برقی پارکینگ منزل حفاظ کمک مرکز تعمیرات کرکره برقی مدرن پلی کربنات حفاظ کمک نصب و تعمیر روشن نشدن کرکره برقی شبانه روزی حیاط کلاسیک حفاظ کمک کرکره پنجره و بالکن ریموت کنترلی حفاظ کمک کرکره باغ و ویلا حفاظ کمک کرکره باغی برقی ریموتی شیک حفاظ کمک و در هنگام قطعی برق چگونه کرکره برقی حفاظ کمک را بالا و پایین کنیم؟ کرکره ورودی باغ مدرن حفاظ کمک کرکره ورودی ویلایی باغ حفاظ کمک در ویلایی شیک حفاظ کمک کرکره ویلایی کلاسیک حفاظ کمک کرکره برقی ویلا لاکچری.

انواع تیغه های برقی:

پنل کرکره برقی سازه سنتر لوکس در واقع همان کرکره اصلی است و نوارهای باریک آن تابلویی را در کنار هم تشکیل می دهند. انواع پتوهای برقی در بازار وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم. انواع کرکره های فولادی، آلومینیومی و پلی کربنات با استفاده از مواد عایق مختلف برای پوشش برق ساخته می شوند.

آلیاژ آلومینیوم:

از این نوع تیغه برای کرکره های آلومینیومی استفاده می شود. این نوع تیغه از آلومینیوم بیلت ساخته شده و خاصیت ضد خش دارد و برای مکان های پرتردد مانند سوله ها، مغازه ها، پاساژها و مناطق صنعتی مناسب است. کرکره های آلومینیومی به دلیل نداشتن تیغه آلومینیومی برای مصارف داخلی مناسب نیستند. با توجه به مزایای فراوان تیغه آلومینیومی از جمله سبک بودن آن نسبت به کرکره فلزی و درب پلی کربنات که باعث افزایش طول عمر موتور و امکان استفاده از موتورهای سبک می شود، درب آلومینیومی سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص داده است. .

کرکره های آلومینیومی راحت تر از تیغه های دیگر ساخته می شوند و کیت های تیغه در مقایسه با قیمت تولید مقرون به صرفه هستند. با توجه به ضد زنگ بودن تیغه های آلومینیومی، استفاده از کرکره آلومینیومی در منطقه شارجه بسیار مناسبتر از کرکره استیل می باشد.

اندازه استاندارد تیغه آلومینیوم 80 میلی متر است. اما سایز 100 میلی متر برای درب های بزرگ و سایز 60 میلی متر برای پنجره ها نیز تولید و استفاده می شود.

از نظر ظاهری، کرکره های آلومینیومی دارای دو نوع فلزی منحنی و آلومینیومی منحنی هستند که به دلیل صدای کم هنگام باز و بسته شدن، نوع منحنی ترجیح داده می شود.

تیغه فولادی:

در کرکره فولادی از تیغه فولادی گالوانیزه استفاده می شود. یکی از دلایل استقبال از کرکره استیل استحکام بالای آن نسبت به کرکره آلومینیومی و قیمت مناسب آن می باشد. بست های فلزی در دو نوع معمولی و فوم تولید می شوند. در کرکره فولادی فوم دار، فوم بین پل های تیغه فولادی قرار می گیرد تا استحکام آن افزایش یابد. استفاده از این فوم برش کرکره فلزی را بسیار سخت کرده و ایمنی آن را افزایش می دهد.

برخلاف کرکره های آلومینیومی، کرکره های استیل ضد خش نیستند به دلیل امنیت بالای کرکره های استیل، از این نوع کرکره در بسیاری از ورودی های ساختمان های مسکونی و پارکینگ ها استفاده می شود.

تیغه پلی کربنات یا تیغه شفاف:

این نوع تیغه در کرکره های پلی کربنات یا کرکره شفاف استفاده می شود. به دلیل استحکام بسیار بالای تیغه پلی کربنات، از آن در مناطق امنیتی استفاده می شود. تیغه پلی کربنات در برابر زنگ زدگی، آتش و خش مقاوم است. این نوع عدسی اجازه عبور نور را مانند شیشه می دهد و در رنگ های مختلف تولید می شود.

این مدل تیغهه ای که در کرکره های پلی کربنات استفاده می شود برای مغازه هایی که نیاز به پوشاندن شیشه های 24 ساعته دارند و همچنین برای پارکینگ هایی که نور ندارند بسیار مناسب است.

برخلاف ظاهر کرکره های پلی کربنات که شبیه شیشه هستند، مقاومت این نوع تیغه ها بسیار بالا بوده و در برابر ضربه بسیار مقاوم است.

کرکره های برقی در مدل ها و طرح های مختلفی طراحی و ساخته می شوند و تفاوت اصلی کرکره برقی با سایر کرکره ها این است که این کرکره ها از دو جنبه از موتور و تیغه قابل کنترل هستند.

به طور کلی آنچه کرکره برقی را متفاوت می کند کیفیت و ساخت متفاوت کرکره، جنس کرکره، موتور به کار رفته در کرکره اتوماتیک، ابعاد و اندازه کرکره و ... می باشد. به طور کلی تیغه ها معمولا از پلی کربنات، آلومینیوم و فولاد ساخته می شوند.

بنابراین هنگام خرید کرکره برقی اتوماتیک برای ساختمان و ورودی باید مدل و متریال مناسب را با محیطی که در آن استفاده می شود انتخاب کنید تا درب به نرمی حرکت کند، موتور به خوبی کار کند و لامپ ها جذابیت داشته باشند. طراحی و برای آنها استاندارد هستند. در متن زیر هر مدل کور به صورت جداگانه ارائه شده است.

چرا باید از کرکره برقی استفاده کرد؟

اگر نمی خواهید نگران محصولات و چیزهای موجود در فروشگاه، فروشگاه، خانه، محل کار و غیره باشید، اگر می خواهید از گرد و غبار، آلودگی و سر و صدا از داخل جلوگیری کنید، به درب کرکره برقی نیاز دارید.

همچنین با خرید کرکره برقی می توانید امنیت ساختمان را با قیمت مناسب افزایش دهید. در صورتی که مدل و جنس لت کرکره ای را به درستی انتخاب کرده و نوعی سفارش دهید که در محیط دچار فرسایش و تغییر رنگ نگردد و دارای طراحی مجلل و مدرن باشد، می توانید برای مدت طولانی برای پنجره ها، درب های ورودی، و غیره. از آن استفاده کنید و ظاهری منحصر به فرد و امن برای مغازه یا دفتر خود ایجاد کنید.

عوامل موثر بر قیمت کرکره برقی

مهمترین نکته برای مصرف کنندگان هنگام خرید کرکره برقی قیمت کرکره برقی است. قیمت کرکره برقی با توجه به جنس استفاده شده در کرکره برقی و نوع کرکره برقی متفاوت است. برای اطلاع کامل از قیمت کرکره برقی می توانید با کارشناسان ما در دی جی تماس حاصل فرمایید. در زیر اطلاعات بیشتری در مورد قیمت کرکره برقی در اختیار شما قرار می دهیم.

از عوامل موثر بر قیمت کرکره برقی می توان به نوع تیغه استفاده شده در کرکره، عرض و ارتفاع محل نصب کرکره، نوع موتور به کار رفته در کرکره، جنس شفت و کرکره، لوازم جانبی استفاده شده اشاره کرد. در نصب و کنترل از راه دور

برای مقایسه هزینه کرکره برقی، کل استفاده از کرکره برقی، هزینه موتور کرکره، هزینه آب بندی، هزینه نصب و راه اندازی و هزینه استفاده از فولاد باید پیدا شود.

با توجه به محل نصب مورد نظر مشتری، هزینه کرکره برقی بر اساس متراژ درب ورودی تعیین می شود. شما می توانید قیمت روز کرکره برقی را از کارشناسان ما در حفاظ کمک دریافت کنید و هزینه کرکره برقی را بر اساس متراژ درب ورودی محاسبه کنید.

بر اساس تمایل مشتری، با توجه به نوع موتور برق سفارش داده شده، قیمت موتور با قیمت مناسب بازار برای مشتریان عزیز محاسبه می شود.

قیمت شفت و مونتاژ و آهنگری نیز بر اساس اندازه دهانه ورودی و نوع لوله و مقدار لوله مصرفی محاسبه می شود.

محل نصب کامپیوتر و محل نصب دکل تاثیری در هزینه برق ندارد و هزینه برق فقط تحت تاثیر ابعاد باز شدن درب است. در میان انواع لوازم الکترونیکی، آلیاژهای آلومینیوم نسبت به سایر مواد مانند فلزات و پلی کربنات ها قیمت مناسب تری دارند. دلیل آن این است که تیغه فولادی گرانتر از تیغه آلومینیومی است.

تیغه کرکره پلی کربنات در برابر ضربه، بریدگی، فشار و آتش ایمن تر است و ایمنی بیشتری دارد، به همین دلیل به آن تیغه ایمنی می گویند.

شرکت حفاظ کمک با سابقه درخشان در فروش و نصب انواع کرکره برقی این اطمینان را به شما می دهد که بهترین کرکره برقی لوکس موجود در بازار را با مناسب ترین قیمت ارائه و نصب نمایید.

یکی از مهم ترین مسائلی که باید در نظر بگیرید امنیت ساختمان های تجاری، صنعتی و مسکونی است که یکی از راه های استفاده از درب کرکره برقی می باشد. در این متن با این انواع درب ها و مزیت های هر یک آشنا شدید و اکنون می توانید با توجه به محل نصب، شرایط آب و هوایی، حجم تردد، یکی از درب های پلی کربنات، استیل یا آلومینیومی را انتخاب کنید. اهمیت ظاهر و... در آخر یادتان باشد مدلی را انتخاب کنید که بتوان برای مدت طولانی بدون ساییدگی از آن استفاده کرد. برای دریافت مشاوره رایگان و انتخاب بهترین کرکره برقی متناسب با نیاز خود می توانید از کارشناسان حفاظ کمک بهره مند شوید.

قیمت خرید قطعات یک کرکره برقی مغازه معمولی

سوالات متداول خرید و نصب کرکره برقی

1: کرکره برقی امنیت لازم را دارد؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که اکثر افراد از کرکره برقی استفاده می کنند به خاطر امنیت بالا می باشد.  کرکره برقی را نمیشه به راحتی تخریب یا باز کرد و کار سخت و زمان بری هست به همین دلیل انتخاب کرکره برقی بهترین گزینه برای مقابله با دزدی می باشد.

بهترین تیغه امنیتی برای کرکره برقی که مقاومت زیادی در برابر آتش‌سوزی ، فشار، ضربه و برش دارد تیغه پلی کربنات می باشد. تیغه پلی کربنات به نسبت سایر تیغه ها امنیت بیشتری دارد.

2:اگر برق قطع شود امکان باز و بسته کردن کرکره برقی وجود دارد؟

اگر زمانی برق محل شما رفته باشد اصلا جای نگرانی ندارد ، شما می توانید به صورت دستی اقدام به باز کردن کرکره برقی کنید.

3: روی تیغه امکان افتادن خط و خش وجود دارد؟

تیغه هایی که در کرکره برقی استفاده می شوند کاملا ضد خش ، ضد زنگ و مقاوم در برابر آب می باشد. که امکان افتادن خط و خش خیلی کم می باشد.

4:کرکره برقی چند نوع  تیغه  دارد و با یکدیگر چه فرقی دارد؟

تیغه کرکره برقی یکی از اصلی ترین اجزای کرکره برقی می باشد. که می توان به مهترین انواع آن از جمله نوع آلومینیومی ، فولادی. پلی کربناتی  می توان اشاره کرد که هر کدام از آنها مزایا و معایب خودشون رو دارند.

اگر بخواهیم خلاصه اشاره کنیم تیغه های کرکره آلومینیومی کم صدا وسبک می باشد، تیغه  فولادی مستحکم و ارزان می باشد و پلی کربنات مقاوم و زیبا می باشد.

5: کرکره برقی را در کجا می توان استفاده کرد؟

کرکره برقی را میتوان در جاهای مختلف استفاده کرد از جمله برای کرکره مغازه ، برای درب پارکینگ آپارتمان و ویلا، به عنوان درب فروشگاه و حتی برای پنجره های شرکت و خانه هم می توان استفاده کرد.

6: مدت زمان نصب کرکره برقی چقدر می باشد؟

شما بعد از انتخاب تیغه کرکره برقی و موتور کرکره که اصلی ترین اجزای یک کرکره رو تشکیل میدن ،بعد از آن  تیم ایمن صنعت در کمترین زمان ممکن به نصب کرکره برقی در محل شما اقدام خواهد کرد.


کرکره برقی حفاظ کمک
💎 نوع کرکره برقی بهترین محصولات کرکره برقی موجود است
💲 قیمت کرکره برقی نازل ترین قیمت بازار
⏳ زمان نصب کرکره برقی سریع ترین زمان نصب انجام می گردد.
⏱ خدمات پس از فروش مادام العمر
🎯 نحوه ثبت سفارش تماس با کارشناسان و انجام سفارش در کمترین زمان
Call Now Buttonسفارش محصولات ✅ 09126788378