رنگ حفاظ شاخ گوزنی
11 سپتامبر 2021
امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار
13 سپتامبر 2021
نمایش همه

نصب گارد و نرده آکاردئونی

محافظ درب آکاردئونی آپارتمان
حفظ امنیت از منازل دیگر به سادگی گذشته نیست. نصب گارد و نرده آکاردئونی بر روی درب آپارتمان های مسکونی امری رایج برای حفظ آرامش ساکنین است. بسیاری از اوقات ساکنین مجتمع افراد خانوار و فامیل های وابسته را نمی شناسند. به این ترتیب امکان شناسایی افراد ساکن با دیگر افراد بیگانه و حتی سارقین وجود ندارد. بی توجهی در نصب حفاظ های امنیتی و درب آکاردئون راه را برای ورود ساکنین به داخل منازل باز می کند.شاغل بودن زوجین موجب شده تا در طول روز بسیاری از منازل مسکونی خالی از سکنه باشند و این امر فرصت خوبی را برای سرقت تامین می کند. گاردآکاردئون با قدرت بازدارندگی کامل، آرامش و امنیت را به خانواده ها هدیه می کند. دیگر نگران خالی بودن منزل خود نباشید ما امنیت را به هزینه ای اندک در اختیارتان قرار می دهیم. فروش در آکاردئون به صورت تکی با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. مدیریت مجتمع های مسکونی می توانند سفارش عمده برای ساخت درهای آکاردئون همه واحدها را یکجا ثبت کنند.

قیمت حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یکی از محصولات محفاظتی ضروری شمار میرود که با استفاده از آن و نصب بر روی تمام مدل درب ها می تواند موجب تضمین امینت ساختمان و واحد های آپارتمانی گردد . این مدل از درب به واسطه طراحی که از آن برخوردار می باشد، دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است و از همین دلیل مورد توجه قرار گرفته است. با نصب و اجرای گارد آکاردئونی روی درب ورودی می توان مانع ورود افراد ناخواسته به داخل ساختمان های بسیاری گردید و همین جهت باعث شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. بهره گیری از مدل های متنوعی از درب های آکاردئونی برای تمام ساختمان ها با کاربری های متنوع از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

  حفاظ روی دیوار حیاط

حفاظ روی درب

معروف ترین مدل درب آکاردئونی

رایجترین ترین و معروفترین مدل درب آکاردئونی، مدل سه گل یا سه لوزی است. در این مدل، حفاظ ها به شکل مجموعه ای از شبکه های لوزی هستند. این مدل درب های آکاردئونی می توانند تا ۹۰ درصد امنیت ساختمان را تامین نمود اگر بخواهید ضریب امنیت درب های آکاردئونی را بیشتر گردد می توانید تعداد حلقه های قفل را بیشتر کنید. هم چنین می توانید از قفل های مخفی شده در بدنه درب، برای قفل کردن درب آکاردئونی خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547