خرید حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ
14 اکتبر 2021
حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه باغ ویلا چه کاربردی دارد ؟
14 اکتبر 2021
نمایش همه

خرید و فروش حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم

حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم و پر تراکم از محصولات محافظتی میباشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. سازندگان محصولات محفاظتی به منظور تولید آن از بهترین و باکیفیت ترین متریال اولیه بهره گرفته است و همین موضوع سبب شده تا بتوان در مدت زمان طولانی این محصول را استفاده نمود و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره گردید.

حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه میگردد ؟

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی از جمله ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی ، تراکم شاخه های حفاظ شاخ گوزنی ، ضخامت به کاربرده شده در میلگرد، رنگ های استفاده شده ،نوع جوشکاری و شکل حفاظ آن وابسته است. حفاظ شاخ گوزنی در پنل های ۲ متری و در تراکم ۸ تا ۱۵ تولید میشوند .ارتفاع استاندارد حفاظ شاخ گوزنی ۹۰ سانت بوده که این نوع حفاظ میلگردی در ارتفاع ۵۰ تا ۱۲۰ سانت قابل ساخت میباشد .

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی دیوار یکی از انواع حفاظ های آهنی دیوار است که شگرد بسیارویژه ای برای به دام انداختن افراد سارق دارد. هیچ راه فراری از این نرده آهنی محافظ دیوار وجود ندارد. ویژگی های بسیاری برای نرده آهنی شاخ گوزنی یاد شده اما در نهایت این حفاظ آهنی دیوار را می توان از جمله پرطرفدارترین و پر استفاده ترین انواع حفاظ دیوار دانست.

 

  حفاظ آهنی سر دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547