قیمت حفاظ شاخ گوزنی
20 سپتامبر 2021
محافظ آهنی بالای دیوار
22 سپتامبر 2021
نمایش همه

نصب حفاظ شاخ گوزنی

 

نرده شاخ گوزنی سر دیوار
گارد شاخ گوزنی بر روی دیوار نصب شده و از ورود سارقین به محوطه‌ی داخلی مورد نظر جلوگیری می‌کند. به دلیل مود اسقبال قرارر گرفتن این حفاظ کارایی بالای این نوع حفاظ میباشد در نظر داریم نکات بسیارو مهمی را در خصوص آن با شما در میان بگذاریم. تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان بر روی انواع دیوارهای آجری، بتنی و … نصب نمود . این حفاظ‌ها از ارتفاعات متنوعی برخوردارند. عبور از این حفاظ‌ها تقریباً غیر ممکن است. البته این موضوع به کیفیت حفاظ مورد نظر وابستگی زیادی دارد. هم‌چنین نصب صحیح حفاظ با جوشکاری مناسب و مهارت کافی از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین محافظ بالای دیوار

نرده آهنی سر دیوار

نرده آهنی سر دیوار یا حفاظ روی دیوار یکی از محصولات حفاظتی بسیار کاربردی محسوب می شود که با نصب و اجرای نرده کشی آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت ورودی دیوار گردد. انواع بهترین حفاظ روی دیوار را می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان سفارش داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند گردید. به منظور تولید حفاظ دیوار از بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است. استفاده از آهن موجب افزایش طول عمر و همچنین کیفیت نرده روی دیوار شده است. انواع متنوعی از این محصول با تنوع رنگی گسترده ای نیز بازار عرضه شده اند تا تمام مصرف کنندگان بتوانند مطابق با رنگ دیوارها و نمای ساختمان اقدام به تهیه این محصول کاربردی نمایند و از آن بهره مند شوند.

  قیمت نصب درب آکاردئونی در گلستان محافظ درب ضد سرقت پشت درب

 

حفاظ دیوار بلند

چه مدل نرده حفاظ آهنی روی دیوار غیر قابل عبور می باشد ؟

شاخ های زیبا، قوی و در هم پیچیده گوزن الهام بخش طراحی حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز به دلیل نداشتن جای پا دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع حفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می گردد نرده حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح های نرده حفاظ بوده و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل ، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547