رنگ حفاظ شاخ گوزنی با رنگ کرم کوره ای
14 اکتبر 2021
عکس حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک
14 اکتبر 2021
نمایش همه

تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

حفاظ مدل شاخ گوزنی ترکیبی از شاخک های فلزی برنده و تیز که با جوش اکترود به هم متصل شده اند. این حفاظ برای افزایش ایمنی و استحکام بوده است. و در مقابل آن فاکتور زیبایی در تمام مدلها رعایت شده است. . با نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم  میزان آسیب احتمالی برای عبور آنقدر بالا می رود که حتی عبور از این حفاظ هم برای هر فرد غیر ممکن جلوه میکند.

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

منظور از تراکم محافظ شاخ گوزنی چیست؟

منظور از تراکم در نرده های محافظ شاخ گوزنی تعداد شاخه های اصلی در هر دو متر حفاظ میباشد . روش تشخیص تراکم نرده ها شمردن میله های عمودی روی پروفیل (شاسی) می باشد. ضخامت میلگرد به عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمی گردد و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی نداشته و ممکن است به راحتی خم و بریده شوند.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی روی  دیوار

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ‌های روی دیوار شمرده میشوند و قدمت چندانی ندارند بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط، بالکن یا حیاط خلوت می‌باشند به کار می‌رود. به دلیل زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای برنده و جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.

  قیمت نصب درب آکاردئونی در گیلان محافظ درب ضد سرقت پشت درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547