مزیت حفاظ آهنی روی درب آپارتمان 
1 جولای 2021
انواع حفاظ‌ بالای دیوار 
4 جولای 2021
نمایش همه

اهمیت نصب حفاظ شاخ گوزنی

اهمیت بازدید و کارشناسی حفاظ شاخ گوزنی در کرج چه قدر است؟

بسیار مهم است که قبل از نصب حفاظ شاخ گوزنی کارشناس ارتفاع و عرض دیوار را بررسی کنند. نوع سازه دیوار برای پین گذاری توسط کارشناس بررسی می‌شود. کلیه خلأ های امنیتی توسط کارشناس شناسایی شده و قبل از نصب حفاظ شاخ گوزنی این خلأ ها رفع می‌گردد. به صورت کلی کارشناسی محل نصب انتخابی ایمن و آگاهانه را به همراه دارد. کارشناسی برای تمام نقاط استان البرز مانند مهر شهر، کردان، اندیشه، ملارد و … رایگان است.

حفاظ بالای دیوار تهران

راحی و تنوع نرده شاخ گوزنی در ساختمان

نرده شاخ گوزنی با الهام از شاخ گوزن اما در طرح های مختلفی طراحی و ساخته می شوند.علاوه بر کارایی بسیار بالا در جلوگیری از ورود سارقین به داخل محوطه، زیبای ظاهری بسیار زیبایی به ساختمان می بخشند.در گذشته برای جلوگیری از ورود سارقین و یا حتی ورود حیوانات مزاحم از سیم خاردار بر روی دیوار محوطه و یا روی زمین استفاده می کردند.

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی قابل اجرا بر روی انواع دیوار – نرده حصار دراندازه های متفاوت و رنگ دلخواه مشتری میباشد. ساخت و نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی تولید انواع نرده ، حفاظ ، حفاظ بوته ای ،حفاظ روی دیوار ، نرده روی دیوار ، حفاظ شاخه گوزنی ، حفاظ سازه تک طراح و تولید کننده انواع نرده و حفاظ ، حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی در تهران اولین و بزرگترین طراح و تولیدکننده حفاظ بوته ای با کیفیت عالی تولید انواع نرده و حفاظ روی دیوار به هدف ایجاد تنوع در طرح و ایمنی بالا، کیفیت بیشتر، با طرح های به روز با توجه نیاز صنعت ساختمان آغاز به کار نموده است

  قیمت نصب درب آکاردئونی در اهواز محافظ درب ضد سرقت پشت درب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547