انواع حفاظ بالای دیوار
30 ژوئن 2021
مزیت حفاظ آهنی روی درب آپارتمان 
1 جولای 2021
نمایش همه

نصب انواع حفاظ دیوار

انواع حفاظ دیوار با توجه به شکل و نوع طراحی برای مناطق مختلف مناسب میباشند ، نرده حفاظ شاخ گوزنی که با توجه به طول و عرض و تیز بودن نوک پیکان ها و از همه مهمتر قیمت حفاظ شاخ گوزنی که به نسبت قیمت حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم مناسب تر بوده برای مناطقی مانند جاجرود ، بومهن ، شهریار ، چالوس ، کردان ، دماوند وآبسرد که معمولا باغ هستند و اکثر خریداران به دنبال محافظ روی دیوار مطمئن و ارزان هستند کارایی بیشتری دارد .

حفاظ فلزی دیوار قیمت

نرده شاخ گوزنی بالای دیوار :

نرده شاخ گوزنی اولین مدل از حفاظ های دیوار مدرن محسوب می گردند که به سبب ظاهر متفاوت آن، افراد بی شماری را شیفته خود کرده است و از حفاظ هایی است که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر سبب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد.نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی می باشد و همین امر موجب شده تا در مدت کوتاهی بسیار پر طرفدار شود.

حفاظ فلزی دیوار تهران

بررسی حفاظ بالای دیوار و امنیت آنها :

جدا از ایمنی بالا به دلیل تراکم و نوع ساختار حفاظ های شاخ گوزنی و همچنین جدا از زیبایی این حفاظ ها، قیمت ارزان نسبت به سایر مدل های حفاظ های بالای دیوار دارد ، خود به یکی از پر طرفدارترین نرده ها در بین سایر نرده های دیگر تبدیل شده است. بعد از حفاظ شاخ گوزنی نرده های دیگری نیز با الهام از طرح شاخ گوزنی تولید و عرضه شده اند که هیچ کدام از آنها به اندازه حفاظ شاخ گوزنی مورد استقبال قرار نگرفته اند. از جمله حفاظ های دیگری که امروزه تولید می شوند می توان به حفاظ های مدل بوته ای، حفاظ های مدل نی زار و حفاظ های مدل لیلیوم اشاره کرد.

  امنیت ساختمان با انواع مدل نرده دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547