حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی) – حفاظ آکاردئونی قیمت حفاظ روی دری
12 ژوئن 2020
قیمت حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی)
14 ژوئن 2020
نمایش همه

نرده حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی)

نرده حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی)

محافظ اکاردیون یا آکاردئون نوعی از حفاظ بصورت ریلی یا کشویی است که جهت محفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد. و در مواردی در جاهای دیگر از قبیل مغازه ها، انباری ها و مکان های دیگر نیزاستفاده میشود.

انواع محافظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئون

حفاظ آکاردئون همان طور که از نام آن پیداست از ساز آکاردئون الهام گرفته شده است و بدین جهت به این اسم نامیده می شود. در واقع وجه شباهت اصلی حفاظ آکاردئون با ساز آکاردئون نوع باز و بسته شدن آن می باشد.حفاظ آکاردئون نیز مانند ساز آکاردئون یک دیواره ثابت و یک دیواره متحرک دارد. که با کشیدن دیواره متحرک در جهت مخالف دیواره ثابت حفاظ از هم باز می شود. و با هل دادن آن به سمت دیواره متحرک حفاظ جمع می شود تا رفت و آمد برای افراد میسر گردد. بدین جهت است که گاهی این نوع حفاظ به حفاظ کشویی یا حفاظ ریلی نیز معروف شده و نامیده می شود.

حفاظ آکاردئونی قیمت

صنایع فلزی راد جوش قادر است که بر روی درهای حفاظ آکاردئون قفل های توکار و روکار را کار گذارد که بدین طریق مقدار زیادی امنیت دستگاه بالا خواهد رفت.که در داخل خود درب اصلی تعبیه می شود که امکان اینکه با دیلم و سنگ فرز باز شود وجود ندارد و این خود یک مزیت به شمار می آیددر مجموع درهای حفاظ آکاردئون را میتوان یک محافظ خوب برای بخش های ورودی نامید که دارای زیبایی و مدرن بودن و کارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

  نرده حفاظ آکاردئونی ( حفاظ آکاردئونی )

حفاظ آکاردئون خود شامل طرحها و مدل های مختلفی است که توسط گروه صنایع فلزی راد جوش  تولید می گردد و شامل موارد ذیل میباشد:

درب آکاردئونی طرح سه گل ساده و دو خم

درب آکاردئونی سه گل و چهار خم

حفاظ آکاردئونی طرح چهار گل

درب آکاردئونی پنج گل و دو جداره

درب آکاردئونی طرح نقش دار

درب آکاردئونی طرح پیچ (فر)

درب آکاردئونی طرح ایتالیایی

درب آکاردئونی طرح سلطنتی

که هر کدام بسته به متریال مصرفی دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547