ساخت و تولید حفاظ شاخ گوزنی
21 آگوست 2021
درب آکاردئونی روی درب
23 آگوست 2021
نمایش همه

نصب حفاظ شاخ گوزنی چه مزایای دارد؟

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

دیوارها با اینکه معمولا در اندازه و ارتفاع مناسبی تهیه و تولید می گردد اما گهگداردی به عنوان یک نقطه ضعف مهم و قابل بحث برای ساختمان ها محسوب می گردند. صاف بودن بالای دیوار این امکان را برای سارقان و افراد ناشناس فراهم می دارد، تا به راحتی راه ورود به داخل ساختمان را پیدا نکنند اما چاره کار چیست؟ حفاظ شاخ گوزنی و یا همان نرده آهنی شاخ گوزنی می تواند یکی از بهترین چاره ها برای حل این مسئله باشد. حفاظ شاخ گوزنی مجموعه ای از میلگردها و آهن های تنیده شده رد هم است که به شکل مرتبی در کنار هم قرار گرفته و شکل و شمایلی شبیه به شاخ های گوزن را تشکیل داده اند. از این رو است که این حفاظ به نام حفاظ شاخ گوزنی نام گذاری شده است. شباهت های زیادی بین نرده آهنی شاخ گوزنی و خود شاخ گوزن وجود دارد که تبدیل به مزیت های بزرگ این نرده آهنی و حفاظ دیوار شده اند.

محافظ دیواری ویلا

انواع مختلف بهترین حفاظ روی دیوار یا نرده دیوار عبارتند از:

حفاظ شاخ گوزنی: طرح مدل شاخ گوزن ساخته و با میلگردهای برنده برای ایجاد ایمنی از ساختمان کاربرد دارد.
حفاظ بوته‌ای: طرح حفاظ بوته ای نیز همانند مدل قبل می‌باشد و برای محافظت از منازل مسکونی، مدارس، باغ و شرکت‌ها به صورت معمول استفاده می‌شود.
حفاظ نیزار: به شکل یک نیزار طراحی می‌شود که ضریب امنیت بالا، کیفیت و نوع طراحی جالب آن باعث فراهم شدن میزان زیاد رضایت خاطر خریداران شده از این مدل نیز می‌توانید برای حفاظ پنجره نیز استفاده کنید.
حفاظ لاله‌ای: حفاظ لاله ای از طرح های جدید نرده دیوار می‌باشد که به شکل گل لاله ست . این طرح حفاظ که در قسمت بالایی خود شاخه‌ها به صورت نامنظم تعبیه و باعث شده که امنیت لازمه را برای مکان مورد نظر فراهم نمایند.
حفاظ لیلیوم: حفاظ روی دیوار لیلیوم نیز به شکل گل لیلیوم طراحی شده که هر بوته این حفاظ دیوار تعداد قابل توجهی گل لیلیوم و در مقایسه با سایر حفاظ‌ها قیمت بالاتری داشته باشد.
حفاظ آبشاری: طرح حفاظ آبشاری به این صورت میباشد که سرنیزه‌های تیز به صورت آبشار به سمت پایین خم شده‌اند که مانع از ورود افراد متفرقه به داخل مکان مورد نظر خواهند شد.

  قیمت نصب درب آکاردئونی در خوزستان محافظ درب ضد سرقت پشت درب

شیک ترین حفاظ دیواری

نرده آهنی روی دیوار

نرده آهنی روی دیوار یکی از محصولات حفاظتی بسیار کاربردی محسوب می گردد که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت شوید این گارد حفاظتی به گونه ای ساخته شده که دارای ضریب امنیت بسیار بالایی میباشد و به حهمین خاطر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته حفاظ آهنی روی دیوار به گونه ای میباشد که با نصب آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان ها جلوگیری به عمل آورد و از این طریق به محیطی امن و منحصر به فرد دسترسی یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547