حفاظ پشت دری
8 جولای 2020
انواع میلگرد
11 جولای 2020
نمایش همه

معنی حفاظ شاخ گوزنی

بهترین نرده روی دیوار چیست ؟  نرده حفاظ های که به عنوان حفاظ روی دیوار در بازار توسط شرکت های تولیدی بزرگ حفاظ مانند آهن سازه ، ایمن سازه ، حفاظ مارکت و حفاظ صنعت موجود می باشند که این نرده حفاظ ها با قیمت خرید پایین درب کارگاه تهران تحویل داده میشوند که شامل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای خار، حفاظ لیلیوم، حفاظ نخل مرداب و حفاظ سر نیزه ای میشوند و جهت تایین امنیت و بالا بردن سطح امنیت و در راستای تلاش بیشتر برای ارتقا امنیت بیشتر میباشدحفاظ نرده شاخ گوزنی برای ایجاد امنیت منزل و جلوگیری از ورود غافلگیرانه افراد ، سارقان و حیوانات وحشی و…. ساخته میشود این امنیت  معنی و مفهوم  حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ های دیوار میباشد.حفاظ آهنی معمولا روی دیوار نصب می شود و امنیت خانه را تامین می کند اما گاهی در بالکن ها و حتی روی پنجره نیز نصب می شود.

محافظ روی دیواری

مشخصات نرده حفاظ شاخگوزنی:

این مدل نرده از میلگردهای نمره ۱۰ کششی ساخته شده و با الهام گرفتن از شاخ های گوزن طراحی شه است.حفاظ های شاخگوزنی از لحاظ قیمت مناسب ترین قیمت را در بین انواع حفاظ های روی دیوار دارد و همچنین از لحاظ ایمنی در رده مناسبی از محافظ های روی دیوار قرار دارد.نکته قابل توجه در انتخاب حفاظ روی دیوار این است که ایمنی حفاظ ها در  رابطه عکس با استحکام ان ها دارند. یعنی هرچه حفاظ کم تراکم  باشد از ایمنی حفاظتی کمتری برخوردار است.

 

 

  نصب محافظ آکاردئونی

حفاظ بالای دیوار

 

حفاظ نرده شاخ گوزنی آپارتمان

هم اکنون با توجه به گسترش و مدرن تر شدن زندگی شهری و تنوع انواع حفاظ ها در نوع ساخت و مقاومت های مختلف شکل گرفته است.حفاظ نرده شاخ گوزنی نیز مستثنی نبوده و این حفاظ نیز دچار تغییر شکل گردید و کاستی های خود را که در نمونه های اولیه وجود داشت ، ارتقا داده وهم اکنون از بهترین گزینه های حفاظ نرده شاخ گوزنی حفاظ روی دیوار محسوب می شود.

انواع نرده آهنی بالای دیوار تهران

 

جهت سفارش نرده حفاظ بالای دیوار با شماره ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547