منظور از محافظ شاخ گوزنی ضد سرقت چیست ؟
29 آوریل 2022
خرید و فروش حفاظ آکاردئونی
14 می 2022
نمایش همه

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران

نصب حفاظ شاخ گوزنی در محوطه ساختمان

حفاظ شاخ گوزن از حفاظ های ساختمانی بودند که نصب و اجرای آن برای ساختمان های مختلف امکان پذیر بوده طراحی ساده و منحصر به فرد حصار شاخ گوزنی طوری میباشد تا این گارد حفاظتی قابل نصب و اجرا بر روی تمام مدل دیوارها باشد. شرکت ما برای نصب و اجرای حفاظ شاخ گوزنی در تهران از افراد با تجربه در این زمینه کمک میگیرد این افراد به واسطه مهارتی که دارا هستند، در زمانی کوتاه اقدام به نصب این مدل از حفاظ می نمایند.

 

نصب گارد شاخ گوزنی

قیمت و کیفیت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی طرح هایی از میلگرد میباشند که با جوشکاری ،رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شکل انواع محافظ ها در آمده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به انواع حفاظ ها قیمت پایینتری داشته .و عوامل بسیاری که در تعیین قیمت و کیفیت حفاظ نقش دارند نوع و جنس میلگرد ،نحوه رنگکاری و جوشکاری می باشد.

 

محافظ شاخ گوزنی روی دیوار

تامین امنیت با حفاظ های شاخ گوزنی

از انواع حفاظ امنیتی حفاظ شاخ گوزنی منازل است این نوع حفاظ ها در مناطق ویلایی نشین شمال کشور و در ساختمان های ویلایی مدرن استفاده می گردد .این نوع گاردها در کشورهای غربی ودر کشورهای اروپایی کاربرد بسیاری داشتند و در این کشور ها با نام فنس شناخته می شدند .ارتفاع این حفاظ ها حدود ۸۰ الی ۱۵۰ سانت می باشد .حفاظ های شاخ گوزنی و سایر محافظ های دیواری دور تا دور خانه های ویلایی و یاغ ها نصب می شوند .

  تولید و ساخت محافظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547