عکس حفاظ شاخ گوزنی از نمای دور و نزدیک
14 اکتبر 2021
خرید حفاظ شاخ گوزنی تراکم بالا شلوغ
14 اکتبر 2021
نمایش همه

نصب حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ

حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال متنوع ساخته شده است. سر شاخک این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده به طور زنجیر وار جوشکاری میشوند . حفاظ شاخ گوزنی به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های مختلف توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود.

حفاظ شاخ گوزنی برای پارکینگ

نرده شاخ گوزنی روی دیوار

ارتفاع احفاظ شاخ گوزنی از ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است. برای جوشکاری و نصب حفاظ شاخک های حفاظ شاخ گوزنی به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود مخصوص این نوع حفاظ استفاده می شود. سطح برش پیکان های حفاظ ۲ الی ۴ سانتی متر است.

 

حفاظ دیوار پارکینگ

قیمت حفاظ شاخ گوزنی آبشاری

علت نام گذاری این حفاظ به حفاظ آبشاری آن است که ظاهری پله ای و آبشار مانند دارد. و نسبت به حفاظ لیلیوم و لاله ای دارای قیمت کمتری می باشد و از نظر اقتصادی به صرفه است. حفاظ آبشاری به دلیل جنس فلزی خود دارای ماندگاری بالا بوده و تا مدت بسیار طولانی ایمی مد نظر شما را تامین خواهد کرد. طول عمر مفید این محصول بسیار بالا می باشد. این نوع حفاظ به علت ساختار و طراحی مناسبی که داراست از ضریب امنیتی زیادی برخوردار است و به همین علتمشتریان زیادی نسبت به خرید آن تمایل نشان می دهند.

  حفاظ درب یا دزدگیر درب منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547