خرید حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰ و ۱۲۰سانت
14 اکتبر 2021
خرید ونصب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار قوس دار
14 اکتبر 2021
نمایش همه

مزیت حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خانه چه مزایایی نسبت به سایر نرده های روی دیوار دارد؟ نوک های تیز و برنده نرده شاخ گوزنی عبور افراد را کاملا غیر ممکن میکند تراکم و در هم تنیدگی شاخک ها جلوه نا منظم زیبا و ایجاد امنیت بالایی را به وجود می آورند. به علت طول زیاد(طول ۲ متری)بعد از نصب کاملا منظم و در هم تنیده می شود. نرده شاخ گوزنی که به محافظ شاخ گوزنی نیز معروف است.

حفاظ دیوار منزل

قیمت محافظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی ازکمترین طراحی و به شکل ساده ساخته شده است. و هنوز هم به دلیل پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد . حفاظ شاخ گوزنی در ۳ردیف اصلی و ۳ردیف فرعی ساخته و تولید میشود . معمولا در ساخت حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش اولیه استفاده میشود و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است که بر کیفیت نرده تاثیر میگذارد .

حفاظ امن شاخ گوزنی برای دیوار خانه

انواع محتلف محافظ شاخ گوزنی

حفاظ های روی دیوار شکل های مختلفی دارند از جمله حفاظ شاخ گوزنی – حفاظ نخل مرداب – حفاظ بوته ای – حفاظ آبشاری – حفاظ سر نیزه ای – حفاظ نیزار میباشد کاربرد همه این حفاظ ها کاربرد یکسانی دارند و همه حفاظ ها، امنیت و زیبایی دارند اما در کل جهت گزینش نرده حفاظ در مرحله اول باید به میزان هزینه خود توجه کنید . اگر هزینه بالاتری دارید میتوانید حفاظ لیلیوم را انتخاب کنید هرچند این حفاظ ها نسبت به حفاظ شاخ گوزنی حفاظ های جدیدتری محسوب می شوند اما نسبت به سایر حفاظ ها از امنیت و زیبایی دو چندانی برخوردار میباشن ظاهر زیبا و تراکم بالا این حفاظ شکل بسیار جذاب و منحصر به فردی به آن می دهد. همچنین در مورد رنگ آمیزی گونه حفاظ ها مانور بیشتری میتوان داد

  معرفی حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547