حفاظ روی دیوار سنگی
13 جولای 2021
قیمت محافظ فلزی
13 جولای 2021
نمایش همه

گاردهای محافظ بالای دیوار

 

تأثیر حفاظ نرده شاخ گوزنی بر زیبایی ساختمان

با ارتقای سطح دانش معماری در کشور، شاهد رشد چشمگیری در زیبایی نمای ساختمانها و استفاده از مصالح مختلف برای این کار هستیم.یکی از مصالح ساختمانی که برای زیبایی نمای ساختمان استفاده میشود و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است حفاظ نرده شاخ گوزنی است.درواقع با جوش دادن میلگرد‌‌‌‌های نوک تیز به شکلی مانند شاخ گوزن، و نصب بر روی دیوار و رنگآمیزی زیبای متناسب با رنگ نمای ساختمان، یکی از مصنوعات زیبا و چشمنواز دنیای معماری حاصل میشود که جدای از امنیت، چشم هر رهگذری را به خود جلب میکند.درواقع گاردهای محافظ بالای دیوار را میتوان جزء تکنیک‌‌‌‌های نسل جدید برای زیباسازی ساختمانها دانستکه یکی از انواع حفاظ ساختمان به شمار رفته، طول عمر زیادی نیز دارد و نیازمند تعمیر و نگهداری نیز ناست و اینکه قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی نسبت به سایر محصولات مشابه بسیار مناسب تر است.

شیک ترین حفاظ دیواری

عوامل موثر در هزینه محافظت از شاخ گوزن در رشت چیست؟

نوع جوشکاری ، وزن هر متر حفاظت از شاخ و روش رنگ آمیزی مهمترین عوامل تأثیرگذار در هزینه حفاظت از شاخ در رشت است. وزن هر متر شاخ بیشترین تأثیر را در قیمت شاخ دارد. برخی از فروشندگان سعی می کنند قیمت کالای خود را با ارائه مواردی مانند استفاده از ۱۰ اتصالات کششی و استیل توجیه کنند.

شیک ترین حفاظ دیواری تهران

 

نرده حفاظ شاخ گوزنی :

نرده شاخ گوزن را در رنگ های مختلفی تولید می شود که در نتیجه این امکان فراهم شده تا تمام افراد بتوانند با توجه به نمای ساختمان این محصول را تهیه نمایند. این نوع حفاظ دیوار، از جمله حفاظ های مدرنی محسوب می شود که علاوه بر ضریب امنیتی بالا، از زیبایی بسیاری نیز برخوردار می باشد.نرده شاخ گوزنی اولین مدل از حفاظ های دیوار مدرن محسوب می شود که به سبب ظاهر متفاوت آن، افراد بی شماری را شیفته خود کرده است و از حفاظ هایی است که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر سبب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد.

  قیمت حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547