قیمت حفاظ آهنی بالای دیوار
1 فوریه 2021
حصار کشی روی دیوار در غرب تهران
3 فوریه 2021
نمایش همه

محافظ نرده ای بالای دیوار در غرب تهران

از جمله بهترین انواع محافظ نرده ای بالای دیوار که در گروه تولیدی ما صورت گرفته نرده حفاظ نخل مرداب است . این نوع از نرده حفاظ روی دیوار در عین این که عرض مناسبی دارد در عین حال بسیار زیبا و خلاقانه طراحی شده است . بسیاری دیگر از نرده حفاظ ها بودند که با الگو الهام گرفتن از طبعت ساخته شده بودند ولی نرده حفاظ نخل مرداب شبیه ترین نوع نرده حفاظ روی دیوار به مدل طبیعی است . این نوع نرده حفاظ که نام تجاری حفاظ نخل مرداب رادارد در نگاه اول بسیار جذاب و زیبا است .

مزیت های حفاظ سرنیزه ای

همانطور که بیان کردیم نرده آهنی سرنیزه ای یکی ازپر مصرف ترین و مورد استقبال ترین انواع نرده آهنی دیوار است که هم در ساختمان های مسکونی و هم اداری و حتی نظامی و صنعتی نیز از آن استفاده می شود. اما مزیت های این نرده آهنی دیوار حیاط کدام ها هستند؟ در این بخش می خواهیم مهم ترین و اصلی ترین مزیت های این نرده آهنی دیوار را برای شما برشماریم.

حفاظ دیواری تهران

امینت بالا حفاظ سرنیزه ای

هر میزان امنیتی که برای محافظت از دیوار حیاط ساختمان خود لازم دارید را می تاونید از نرده آهنی سرنیزه ای طلب کنید. این حفاظ آهنی بدون شک هیچ راه عبوری برای کسی نخواهد داشت. عبور از میان میله های آن تقریباً غیرممکن است و با کمی افزایش ارتفاع نیزه ها این امکان برای ارتفاع آن نیز به صفر می رسد.
نرده آهنی دیوار حیاط چیزی نیست که بتوانید آن را از کسی مخفی کنید. هر بیننده ای در اولین ملاقات حضوری در خانه شما آنها را خواهد داد. از این رو نمی توانید از یک نرده آهنی معمولی و بدون هیچ جذابیتی روی دیوار ساختمان خانه خود استفاده نمایید. نر ده سرنیزه ای البته از نظر زیبایی و جذابیت یک نرده آهنی معمولی نخواهد بود. این حفاظ علاوه بر تمام موارد گفته شده در بند های قبل، فوق العاده زیبا و جذاب بوده و اصالتی وصف ناپذیر به همراه دارد.

  گارد های محافظ بالای دیوار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547