نرده آهنی سر دیوار یا حفاظ روی دیوار
20 ژوئن 2021
مزیت نرده روی دیوار
22 ژوئن 2021
نمایش همه

گارد محافظ روی درب 

رنگ حفاظ آکاردئونی آهنی
انتخاب رنگ گارد محافظ روی درب  کاملاً به فضایی که در آن نصب میگردد بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است رنگ‌آمیزی این درب از یک سو باعث میگردد تا جلوی خوردگی آن گرفته شود و عمر مفید آن بسیار طولانی شود و از سوی دیگر زیبایی آن را دوچندان می‌کند. ضمن این که رنگ‌آمیزی کمک می‌کند تا درب با دیگر اجزای ساختمان هماهنگ شود . در بین رنگ‌های قابل استفاده برای این محصول، برخی رنگ‌ها محبوبیت بیشتری دارند و مشتریان ترجیح می‌دهند تا از این رنگ‌ها برای حفاظ خود استفاده کنند.

حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی چیست ؟

درب آکاردئونی به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد.

گارد محافظ روی درب

انواع درب آکاردئونی :

درب آکاردئونی تک لنگه : در مکانهای کوچک و راه پله های کوچک هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند. حفاظ آکاردئونی به دلیل داشتن سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد، به خوبی از آپارتمان محافظت می کند. درب آکاردئونی دو لنگه: حفاظ آکاردئونی دو لنگه، از دو طرف باز و بسته می شود. قفل این حفاظ آکاردئونی در وسط دربها قرار گرفته است.

درب آکاردئونی دو لنگه : در محوطه باز و به عنوان درب اصلی نصب می گردند در نتیجه برای ساختمان های تجاری، کارگاه های صنعتی و فضاهای بزرگتر از این مدل درب آکاردئونی استفاده می شود. درب های آکاردئونی دو لنگه به سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد مجهز هستند و به همین دلیل ضریب امنیت بالایی را ایجاد می کنند.

  گارد فلزی روی دیوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547