گارد فلزی روی دیوار
31 جولای 2021
ایمن ترین و زیبا ترین حفاظ روی دیوار ساختمان
2 آگوست 2021
نمایش همه

محافظ آهنی شاخ گوزنی

محافظ آهنی شاخ گوزنی تولید شده شرکت طبق آخرین متد موجود در بازار و همچنین با در نظر گرفتن ضریب امنیتی بالا جهت برآورده کردن آرامش برای شما هموطنان عزیز طراحی و تولید می شود.با اطمینان به محصولات تولید شده توسط طراحان حفاظ و خرید این سازه ها امنیت و زیبایی را به ساختمانهای خود هدیه کنید. شرکت تولید کننده تخصصی انواع نرده روی دیوار آمادگی ارائه خدمات خود را جهت همکاری با ارگانها، شرکت ها، کارخانه جات و سایر مکان هایی که جهت ایجاد امنیت نیاز به نصب حفاظ روی دیوار دارند، اعلام می نماید.

 

گارد فلری روی دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی را می توان یکی از امن ترین و و پرطرفدارترین زیبا ترین حفاظ روی دیوار ساختمان دانست. که در صورت تولید و نصب صحیح و اصولی خیال مالکین و ساکنین از امنیت ساختمان کاملا راحت است . نرده حفاظ شاخ گوزنی حفاظی است ترکیبی با استفاده از نیزه های تیز که علاوه بر حفظ امنیت، یک منظره ی زیبا نیز بوجود می آورد. سارقین و افراد غریبه با دیدن این گارد ها در دور تا دور ساختمان، فکر عبور از آن را به خود نخواهند داد؛ چرا که افراد متفرقه و سارقین در هنگام عبور از این فنس ها به شدت آسیب خواهند دید و بنابراین اموال و افراد در فضای داخلی، در امنیت کامل خواهند بود.

 

حفاظ بالای دیوار

نرده شاخ گوزنی دیوار حیاط چه مزایایی نسبت به سایر نرده های روی دیوار دارد؟

نیزه های تیز و برنده نرده شاخ گوزنی عبور افراد را کاملا غیر ممکن می کند تراکم و در هم تنیدگی نیزه ها علاوه بر جلوه نا منظم زیبا ایجاد امنیت بالایی را به وجود می آورند. به دلیل طول زیاد(طول ۲ متری)بعد از نصب کاملا یکدست و در هم تنیده می گردد نرده شاخ گوزنی که به محافظ شاخ گوزنی نیز معروف میباشد یکی از برترین نمونه های حفاظ دیوار میباشد که در حفاظ دیوار حیاط ، نرده فلزی بالکن، و سایر مناطق دیگر کاربرد دارد. همانطور که گفته شده زیبایی خاصی به نمای خارجی ساختمان می بخشد.

  قیمت فروش حفاظ شاخ گوزنی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547