انواع حفاظ دور دیواری ویلا
27 جولای 2021
گارد های محافظ بالای دیوار
29 جولای 2021
نمایش همه

نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار 

 

نرده حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار  به شما این اطمینان خاطر را می دهد که اگر در محل زندگی و یا کار خود نبودید. دیگر نگران نفوذسارقان به منزل مسکونی خود نباشید چرا که با وجود این حفاظ امکان سرقت به حداقل ترین حالت ممکن خواهد رسید.به دلیل محبوبیت و کارایی بالای این نوع حفاظ، در نظر داریم نکات بسیار و مهمی را در خصوص آن با شما در میان بگذاریم.از طرفی نوع حفاظ شاخ‌گوزنی نیز باعث میگردد شما با قیمت‌های متنوعی در هنگام خرید مواجه شوید. به این طریق که هنگامی که قصد ایجاد نرده بر روی یک متر دیوار دارید، نوع حفاظ تعیین می‌کند که چه میزان فلز در آن به کار رفته باشد.

شیک ترین حفاظ دیواری کرج

گارد فلزی بالای دیوار  :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین راه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع حفاظ می باشد که تشابه زیادی به شاخ گوزن دارد. این نرده حفاظ آهنی روی دیوار  امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حفاظ روی دیوار دارد و به ساختمان ، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری ، مسکونی ، تفریحی دیگری که قصد افزایش امنیت آنرا دارید به شما می دهد.

گارد روی دیوار

تراکم محافظ دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های متنوع توسط در مشتریان محترم تولید می گردد حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن نوک حفاظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد. بسیاری از مردم در مورد امنیت ساختمان خود در شب نگران هستند درصورتی ‌که اغلب سرقت‌ها در طول روز رخ می‌دهد.

  نرده حفاظ دیوار حیاط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547