گارد های محافظ بالای دیوار
29 جولای 2021
محافظ آهنی شاخ گوزنی
1 آگوست 2021
نمایش همه

گارد فلزی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی زیباترین گارد فلزی روی دیوار میباشد که ضریب ایمنی بسیار بالایی دارد. حفاظ شاخ گوزنی چشم نواز و دارای ظاهری زیبا میباشد ظاهر نرده تشابه به شاخ های گوزن در هم تنیده میباشد عبور از بالای حفاظ دیوار امکان پذیر نمیباشد و در انتهای نرده ها با نیزه های تیز کار شده و قابلیت رنگ آمیزی به سفارش مشتری با رنگ های الکترواستاتیک کوره ای در شاخ گوزنی وجود داراست این نرده در برابر رطوبت و نور خورشید آسیب پذیر نمیباشد خمکاری های رو به بیرون و در جهات گوناگون به همراه تراکم بالا در عمل، امکان عبور از آن را از بالا و بین نرده ها غیر ممکن می کند. نرده دیوار شاخ گوزنی از نظر ارتفاع، عرض، تراکم و استحکام یکی از برترین حفاظ های امنیتی میباشد که قابل نصب روی همه دیوارهاست. قیمت نرده بستگی به تعداد شاخه ها، عرض دیوار و ارتفاع حفاظ دارد.

گارد فلزی بالای دیوار

گارد های حفاظتی روی دیوار بلند :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع گارد های آهنی دیوار است که راهکار بسیار خارق العاده ای برای به دام انداختن افراد مزاحم داراست . هیچ راه فراری از این نرده آهنی محافظ دیوار برای هیچ جنبده ای وجود نداشته و ندارد . ویژگی های بسیار زیادی برای نرده آهنی شاخ گوزنی بیان شده که گاهی اوقات اغراق آمیز و برخی مواقع هم جای بحث دارند، این حفاظ آهنی دیوار را می توان از جمله پرطرفدارترین و پر استفاده ترین انواع حفاظ دیوار دانست.

حفاظ فلزی دیوار

حصار بالای دیوار و امنیت بالای انواع حفاظ بالای دیوار

نرده آهنی حفاظ روی دیوار یکی از محصولات حفاظتی بسیار کاربردی محسوب می گردد که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت شد این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده که دارای ضریب امنیت بسیار بالایی میباشد و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته شده.

  گارد های محافظتی آکاردئونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547