قیمت خرید انواع محافظ درب آکاردئونی
7 مارس 2021
حفاظ غیرقابل عبور بالای دیوار بلند
10 ژوئن 2021
نمایش همه

قیمت نرده شاخ گوزنی

اصلی ترین ویژگی که می توان برای حفاظ شاخ گوزنی را مطرح نمود ، امنیت بالای آن است. شاخ ها و میلگردها در نرده آهنی شاخ گوزنی به نحوی در هم تنیده شده که علاوه بر اینکه به هیچکس اجازه عبور نمی دهند، امکان بریدن این میلگردهای سخت نیز برای هیچ سارقی وجود ندارد. از این رو حفاظ شاخ گوزنی را می توان جز پ مخاطبترین نوع حفاظ از لحاظ امنیت بالا برشمرد .

شیک ترین حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ نرده دیواری جهت تامین امنیت بر روی دیوار نصب می‌شود. دارای طرحی در هم تنیده است که کاملا عبور سارقان را غیر ممکن می‌کند. این نوع سیستم دزدگیر در محوطه باغ‌ها، خانه‌ها، ویلاهاف شرکت‌ها و کارخانجات استفاده می‌شود. شاخه‌های بلند و تیز آن مانند شاخ‌های گوزن است و راهی برای عبور دزدان نمی‌گذارد.

.قیمت نرده شاخ گوزنی مناسب ترین قیمت را در بین انواع حفاظ های روی دیوار دارد و همچنین از لحاظ ایمنی در رده مناسبی از محافظ های روی دیوار قرار دارد

نکته قابل توجه در انتخاب حفاظ روی دیوار این است که ایمنی حفاظ ها رابطه عکس با استحکام انها دارند. یعنی هرچه حفاظ محکم تر باشد از ایمنی حفاظتی کمتری برخوردار است  زمانی  که فردی میخواهد از روی دیوار یا حفاظ عبور کند به ناچار باید بروی حفاظ تکیه داشته باشد حالا اگر حفاظ محکم باشد، فرد به راحتی از محکم بودن نرده استفاده کرده و از آن عبور مینماید. اما اگر حفاظ لرزش داشته باشد این لرزش باعث شده که فرد با اطمینات خاطر نتواند به حفاظ تکیه داشته باشد و اگر حفاظ روی دیوار از نوع شاخ گوزنی باشد با شاخک های در هم تنیده شده و سر تیز فرد متجاوز به هیچ عنوان چرات عبور از روی حفاظ را پیدا نمیکند.

  محافظ فلزی روی درب آپارتمان

انواع حفاظ دیوار

مدل‌ها و نام‌های دیگر حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

در کنار پیشرفت صنعت و تکنولوژی ، صنعت حفاظ نیز مدام درحال رشد است. حفاظ شاخ گوزنی نرده دیواری که از نسل ایتدایی حفاظ است ازین پیشرفت بی بهره نمانده است و کمک شایانی به سیستم امنیت و حفاظت منازل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547