حفاظ دیوار شاخ گوزنی با رنگ کوره ای بالای دیوار
31 دسامبر 2021
حفاظ های قوسدار سر در درب
8 ژانویه 2022
نمایش همه

قیمت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

چه پارامترهایی بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی مؤثر است؟

عوامل بسیاری که در قیمت حفاظ شاخ گوزنی تأثیرگذار است و می‌تواند بازه قیمتی هر مدل از حفاظ‌ها را تغییر دهد .اولین ویژگی مؤثر بر قیمت، مدل حفاظ موردنظر و تراکم آن است.چراکه که حفاظ لیلیومی و حفاظ لاله‌ای در اندازه و متراژ برابر قیمتی متفاوت دارند و به همین صورت حفاظ‌های دیگر مانند حفاظ شاخ گوزنی و آبشاری. درمجموع تمامی مدل‌های حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ دیوار در شرایط برابر دارای قیمتی متفاوت هستند.

خرید هر متر حفاظ شاخ گوزنی ضد سرقت بالای دیوارقیمت محافظ شاخ گوزنی

قیمت محافظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به تراکم، متراژ، قطر پروفیل، نوع رنگ و جوشکاری، عرض حفاظ و ارتفاع آن بسته بوده و هر چقدر که وزن میلگردها بیشتر گرددقیمت آن نیز به مراتب بالاتر می رود. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها از قیمت تقریبا مناسب تری برخوردار است. حفاظ شاخ گوزنی به غیر از قیمت مناسب، امنیت بالا و زیبایی یکی از بهترین حفاظ ها می باشد.

بهترین حفاظ روی دیوار چیست؟

برای محافظت روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا و باغ نرده حفاظ‌هایی همانند حفاظ شاخ گوزنی با عنوان حفاظ ضد سرقت روی دیوار یا محافظ لبه‌های دیوار در بازار موجود می‌باشند که بیشتر به‌عنوان نرده حفاظ یا دزدگیر آهنی روی دیوار کاربرد دارند و برای استفاده به‌عنوان حفاظ خاردار روی دیوار حیاط یا حفاظ با میلگرد سر تیز یا گیوتین خورده روی دیوار ساختمان مناسب می‌باشند.

  قیمت حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547