قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی
25 جولای 2021
انواع حفاظ دور دیواری ویلا
27 جولای 2021
نمایش همه

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت نرده شاخ گوزنی

قیمت نرده شاخ گوزنی  ، نرده شاخ گوزنی از نظر عرض، ضخامت میلگرد، ارتفاع و روش جوشکاری با هم متفاوت هستند تمامی این موارد در قیمت نرده شاخ گوزنی تاثیر مستقیم دارد. در هنگام خرید نرده شاخ گوزنی از کارشناسان بخواهید د که مشخصات کالا را به همراه وزن دقیق برای شما محاسبه کند. به علت افزایش قیمت میلگرد برخی از سودجویان در کوشش هستند که از وزن آن کم کنند. اما این کار باعث می گردد که ایمنی نرده شاخ گوزنی پایین بیاید و در این صورت خریدار ضرر می کند.

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی نیاز به جوشکاری دوطرفه و باکیفیت بالا داشته تا استحکام قابل قبول را داشته باشد، جوشکاری یکی از قدیمی ترین و بهترین روش های اتصال دو قطعه نرده شاخ گوزنی دور دیوار  به هم هستند که در آن دو قطعه فلزی یا غیرفلزی را به وسیله گرم کردن دو قطعه و یا ذوب کردن مواد اتصال به یکدیگر متصل نمود . اگر دو شاخه را به همدیگر اتصال دهیم از چهار طرف امکان ایجاد نقطه جوشوجود دارد و برای ایجاد استحکام کافی در حفاظ حداقل دو نقطه جوش در هر اتصال ضروری است. که در بازار با نام جوش دو طرفه از آن اسم برده می شود.

شیک ترین حفاظ دیواری

مزیت نصب حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و…. ساخته میگردد . حفاظ شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته شده و اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میگردد . در قدیم حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها حفاظها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای و نی زار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم میباشد

  تولید محافظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547