امنیت ساختمان
13 جولای 2020
ایمن ترین نرده حفاظ روی دیوار
14 جولای 2020
نمایش همه

فرفورژه

حفاظ پنجره

یکی از خدمات شرکت راد جوش ساخت و نصب نرده حفاظ پنجره آهنی   چون طرح پروفیلی و فرفورژه  و آکاردئون و ساده به درخواست مشتری است. هم به صورت تکی و هم به صورت عمده با قیمت مناسب. مشتریان برای خرید حفاظ پنجره لازم نیست به فروشگاه یا کارخانه ما مراجعه کنند چون لازم است ما محل نصب را مشاهده کنیم تا بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد دهیم. از این رو اگر در تهران یا کرج ساکن هستید کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ تماس بگیرید تا تا کارشناسان ما بررای اندازه گیری و نصب حفاظ در محل حاضر شوند .

قیمت ساخت و نصب انواع حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره شامل حفاظ های فرفورژه و ساده است که شما میتوانید با توجه به بودجه خود یکی را انتخاب کنید.حفاظ فرفورژه با توجه به تعداد گل های آن قیمت بالاتری دارد. ولی حفاظ ساده نرده ای ارزان تر است و همان حفاظ ساده را هم میتوان با ورزن کمتری ساخت تا با کمترین قیمت برای شما تمام شود. .قیمت پایه برای ساخت هر عدد حفاظ پنجره از ۱۴۰ هزار تومان است ولی با توجه به نوسان قیمت آهن حتما قیمت روز را تلفنی از ما بپرسید.

انواع حفاظ پنجره

بصورت کلی حفاظ های پنجره به سه دسته تقسیم میشوند:

  1. حفاظ پنجره نرده ای (پروفیلی)
  2. حفاظ پنجره فرفورژه ( گلدار)
  3. حفاظ پنجره از جنس استیل

حفاظ پنجره نرده ای:

این نوع محافظ ساخته شده از یکسری نرده میله ای ساده با اشکال نردبانی یا عمودی که میتوان بارز ترین مزیت این مدل را امنیت فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسب نام برد. همان طور که گفته شد این مدل بسیار ساده بوده اما در عین ظاهری ساده میتوان با کمی خلاقیت در طراحی اشکالی زیبا و طرحهای هیجانی را با استفاده از میلهای عمودی بوجود آورد.

  قیمت خرید انواع محافظ درب آکاردئونی

 

حفاظ پنجره فرفورژه:

این نوع از نرده حفاظ بسیار متنوع بوده، بطوریکه بیشترین طرح را در بین حفاظ نردهای پنجره به خود اختصاص داده است.طراحی های حفاظ فرفورژه از گل نردهای متنوعی بهره میبرد. این گل نردها را میتوان از چدن و آلومینیوم ساخت.

 

حفاظ فرفورژه پنجره

انواع حفاظ پنجره

امروزه معمولا اغلب درب و پنجره های ساختمانی آهنی می باشند، زیرا پنجره های آهنی را می توان با استفاده از حفاظ های بشیاری به خوبی در برابر سارقان ایمن نمود؛ در حالی که معمولا درب و پنجره هایی که از جنس آلومینیوم و یا چوب تهیه می شوند، استحکام و مقاومت نمونه های آهنی را ندارند. حفاظ های بسیار زیادی را می توان بر روی پنجره های آهنی نصب نموده، که معمولا بیشترین میزان استفاده مربوط به حفاظ پنجره ساده و حفاظ فرفورژه می باشد. زیرا برخی از افراد تمایل به استفاده از طرح های ساده در پنجره ها دارند، زیرا عقیده دارند که طرح های ساده هرگز قدیمی نخواهند شد.

برخی دیگر از افراد بر این باور می باشند که حفاظ پنجره آهنی علاوه بر استحکام، باید بسیار شیک و زیبا نیز باشد. از این رو معمولا حفاظ پنجره فرفورژه را انتخاب می نمایند. حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا می بایست قبل از نصب در کارگاه های مخصوص ریخته گری تهیه و تولید نمود. زیرا نیاز به داغ کردن آهن و چکش کاری آن می باشد، تا بتوان طرح های زیبایی را خلق نمود.حفاظ پنجره فرفورژه را معمولا در طرح های مختلفی همچون آکاردئونی، برمودایی، کافه ای، جالیزی و کافه ای اجرا و نصب می کنند. حفاظ پنجره آکاردئونی را میتوان به عنوان حفاظ متحرک استفاده کرد چون به صورت کشویی قابل باز و بسته شدن است و میتوان با یک قفل از داخل آن را ثابت کرد.این نوع حفاظ پنجره از نوع درب آکاردئونی است که در ابعاد پنجره ای ساخته میشوند.

  کابرد حفاظ های شاخ گوزنی سر در

حفاظ پنجره طرح آکاردئونی

 ارتباط با مشاورین ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547