قیمت حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی)
14 ژوئن 2020
درب کشویی حفاظ (آکاردئونی)
16 ژوئن 2020
نمایش همه

عکس حفاظ آکاردئونی – حفاظ درب حفاظ آکاردئونی درب آکاردئونی

در داخل اینگونه درب ها از قفل مخفی نیز استفاده می شود که امکان دیلم اند اختن و و اینکه با سنگ فرز باز شود وجود ندارد و همچنین از رنگ پودری یا همان رنگ کوره ای نیز استفاده می شو.دکه داخل کوره می رود تا رنگ پودری کاملا به خورد حفاظ درب حفاظ آکاردئونی درب آکاردئونی برود و در هر شرایط جویی امکان زنگ زدگی و پوسیدگی این کالا وجود ندارد و از بلبرینگ ژاپنی جهت آسان و باز و بست شدن اینگونه درب ها استفاده می شود شرکت راد جوش  با کادری و متحد و آموزش دیده آماده خدمات رسانی ّه کل مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و شهرستان های اطراف و و همچنین ارسال و بار و سفارش از هر نقطه کشور نیز می باشد :

بهترین نرده حفاظ پشت درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی ۵ گل داخلی

کاربرد حفاظ آکاردئونی ۵ گل داخلی بسیار خاص و محدود می باشد.و از آن می توان در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای استفاده از فضاها مورد استفاده قرار داد.بهره بردن از این نوع درب ها در تالارها و رستوران ها و سایر مراکز درمانی، اداری و… به این جهت است.که در عین حالی که به تقسیم بندی فضاها کمک شایانی می کند،به علت شفافیت نیز مانع دید افراد نمی گردند. باز و بسته کردن و نیز جابجایی این نوع از درب ها نیز کار چندان دشواری به نظر نمی آید و به راحتی این فرآیند شکل می گیرد.

حفاظ آکاردئونی عکس

حفاظ آکاردئونی ۵ گل فروشگاهی و کارگاهی حفاظ آکاردئونی ۵ گل فروشگاهی و کارگاهی امروزه در غالب فروشگاه ها و کارگاه ها از حفاظ آکاردئونی ۵ گل استفاده می شود.اگر به فروشگاه های زنجیره ای بزرگ رفته باشید، متوجه این خواهید شد .که غالب این نوع از فروشگاه ها به جهت حفاظت از سرمایه های خود در داخل فروشگاه و یا کارگاه تجاری خویش از حفاظ آکاردئونی ۵ گل استفاده می کنند.تا به این منظور بتوانند امنیت و آسایش را به هنگام روزهای تعطیل برای فروشگاه و کارگاه خود به ارمغان آورند.حفاظ آکاردئونی ۵ گل فروشگاهی جانشین بی بدیلی برای کرکره های مغازه ها به شمار می آیند.که با صدای گوش خراش خود آسایش همسایگان را در پی داشتند.بنابراین شما می توانید با خرید درب ریلی آهنی منزل فروشگاهی علاوه بر ایجاد امنیت از محصولات فروشگاه خود و نیز سهولت در باز و بسته شدن حفاظ آکاردئونی ۵ گل از مزیت های آن به خوبی بهره مند شوید و از شر درب های کرکره ای و مشکلات آن خود را خلاص کنید.

  درب های آکاردئونی روی درب آپارتمان

محاف درب آپارتمان

درب کشویی حفاظ 

درب آکاردئونی یک بخشی دارند که وزن درب را تحمل می کند. در بخش پایینی درب آکاردئونی نیز ریلی وجود دارد.ریلهای پایینی و بالایی، مسئول باز و بسته شدن درب آکاردئونی هستند. می توان روی در آکاردئونی از قفل های روکار و توکار استفاده نمود تا در پی آنها امنیت دستگاه بالاتر رود. که در خود درب نیز کار می شود امکان دیلم انداختن توسط سارقین و امکان اینکه با سنگ فرز باز شود نیز وجود ندارد حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، محافظ بسیار خوبی برای بخش های ورودی ساختمان هستند؛ زیرا زیبا هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و کارآیی بالایی دارند.در بعضی از درب های آکاردئونی قفل های روکار و قفل های توکار وجود دارد که وجود قفل های توکار امنیت درب را بالا می برد. دربهای آکاردئونی علاوه بر افزایش امنیت، زیبایی محیط را نیز تقویت می کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547