طرح نرده دیوار بالای دیوار بلند
10 سپتامبر 2020
معرفی شرکت های سازنده محصولات امنیتی
11 سپتامبر 2020
نمایش همه

طرح نزده فلزی دیوار حیاط

حفاظ لیلیوم
حفاظ لیلیوم یکی از زیباترین  طرح نزده فلزی دیوار حیاط نسبت به سایر حفاظ هاست. در طراحی حفاظ لیلیوم از گل زیبای لیلیوم ایده گرفته شده است.علت این نامگذاری این است که در باغ های گل لیلیوم به هیچ عنوان وارد شدن راحت نمی باشد. طراحی این نوع حفاظ به گونه ای است مانند گل لیلیوم پیاز شکل در پایین حفاظ می باشد یعنی اینکه میتوان ارتفاع آن را به صورت دلخواه طراحی میشود.زاویه شاخک های این حفاظ طوری طراحی شده اند که به هیچ وجه جایی برای قرار دادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار را نمی دهد. نرده روی دیوار را میتوان در رنگ های مختلف بسته به سلیقه مشتریان طراحی کرد .

حفاظ کشی بالای دیوار

انواع حفاظ های لیلیومی

حفاظ لیلیوم در دو مدل گلدار و بدون گل تولید می شود. به سفارش و سلیقه مشتری می توان تعداد گل ها را بیشتر و کمتر در نظر گرفت. این گل ها صرفا برای زیباتر نشان دادن حفاظ به کار می روند. هیچگونه جنبه بازدارندگی ندارند.برای سفارش ساخت درب ویلایی ساختمان می توانید با شماره تلفن شرکت در ارتباط باشید . تلفن سفارش: ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳

رنگ آمیزی حفاظ های لیلیوم

رنگ آمیزی حفاظ های لیلیوم، از نوع الکترو استاتیک می باشد که رنگ پودری پلی استر با استفاده از دستگاه مخصوص بر روی کار پاشیده می شود. سپس داخل کوره در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد قرار می گیرد.بعد از پخته شدن بیرون آورده و در قسمت دیگری به وسیله نقاشان ماهر قسمت های گل شکل حفاظ دوباره به رنگ های طلایی و مسی و رنگ های سفارشی دیگر رنگ آمیزی می شود.

  لوکس ترین محافظ روی دیوار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547