قیمت فروش حفاظ شاخ گوزنی
16 آگوست 2021
بهترین و ایمن ترین و پر فروش ترین نوع حفاظ دیواری
18 آگوست 2021
نمایش همه

خرید حفاظ شاخ گوزنی

یکی از مراکز خرید حفاظ شاخ گوزنی شرکت هایی بزرگی چون آهن سازه آهن حفاظ حفاظ صنعت حفاظ مارکت و غیره که سابقه چندین و چند ساله در تولید انواع نزده حفاظ دارند است. این شرکت ها با بهره‌گیری از تجهیزات به‌روز و پیشرفته و با به‌کارگیری افراد باتجربه به تولید حفاظ شاخ گوزنی می‌پردازد.تمام مراحل تولید و ساخت حفاظ شاخ گوزنی توسط شرکت در تهران و در کارخانه انجام‌شده، علاوه بر این رنگ‌آمیزی حرفه ای و با رنگ کوره ای الکترو استاتیک و جوشکاری با روش تحت گاز co2 حفاظ نیز در کارخانه انجام میگردد نصب این محصول باید توسط متخصصان باتجربه و ماهر انجام شود چرا که فقط این افراد می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن حفاظ شاخ گوزنی را بروی دیوار ساختمان نصب کنند.

قیمت محافظ دیواری

قیمت محافظ بالای دیوار :

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی چون رنگ، نوع جوش، تراکم و ارتفاع حفاظ وابسته است به‌طور مثال حفاظی با ارتفاع ۱۲ سانتی‌متر و تراکم ۱۲ به دلیل برخورداری از میله‌گردهای بیشتر از امنیت بالاتری برخوردار بوده و متعاقباً قیمت بالاتری دارد.

حفاظ فلزی دیوار یزد

کار گذاشتن سیستم امنیتی و زنگ خطر در حیاط خانه:

انواع حفاظ درب و دیوار حیاط ساختمان برای حفاظت بیشتر خانه می‌توانید درودیوار حیاط را با بهترین نوع حفاظ روی دیوار همچون حفاظ شاخگوزنی مجهز کنید. حفاظ شاخ گوزنی با ساختار شاخه‌ای و نوک تیزی که دارد امکان ورود را برای سارقین غیرممکن می‌کند. این حفاظ‌ها در ارتفاع ۷۰ تا ۱۲۰ سانتی‌متر تولید می‌شوند که با توجه به نیاز خود می‌توانید هراندازه‌ای که موردنیازتان است را انتخاب کنید. حفاظ شاخ گوزنی از فولاد ساخته شده که به‌راحتی قابل شکستن و یا خم شدن نمی‌باشد، بنابراین با خیال راحت خانه را ترک کنید زیرا که حفاظ شاخگوزنی می‌تواند همانند یک نگهبان از خانه شما مراقبت کند

  بهترین حفاظ درب آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547