حفاظ رو دری و انواع آنها
7 اکتبر 2020
حفاظ مدرن روی دیوار منزل
10 اکتبر 2020
نمایش همه

حفاظ پشت درب آپارتمان

راد جوش  تولید کننده عمده حفاظ امنیتی و انواع حفاظ پشت درب آپارتمان در سراسر کشور است. نمایندگان شرکت راد جوش در همه استان ها حضور دارند. تنها با یک تماس  ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ میتوانید از اسامی نمایندگان فروش در شهرستان خود مطلع شوید. هزینه حمل و نصب درب اکاردونی در استان های دیگر با توجه به بعد مسافت و دوری از محل کارخانه محاسبه می شود. به این ترتیب اختلاف کمی در فاکتورهای ثبت شده برای هر شهرستان وجود خواهد داشت.

محافظ درب منزل

درب آکاردئونی با مواد اولیه درجه یک و پروفیل مرغوب ۳۰ *۶۰ طبق اصول استاندارد تولید می شود. تراکم بین لوزی ها به گونه ای است که امکان ورود سارقین از بین نرده ها به هیچوجه وجود ندارد. دو قفل ایمن روکار و توکار بر روی درب آکاردئونی نصب شده که تنها با داشتن کلید مخصوص باز خواهد شد. قسمت ریلی درب آکاردیونی امکان حرکت روان را ایجاد کرده و درب بدون ایجاد سر و صدای زیاد و به سادگی باز و بسته می شود.

حفاظ درب آکاردئونی

خصوصیت های درب آکاردئونی

  • وزن کمتر به علت شبکه شبکه بودن
  • سهولت باز و بسته شدن
  • هدر ندادن فضا با توجه به تاشو بودن
  • قابلیت نصب قفل‌های توکار و روکار و ایمنی بالا
  • امکان نصب در بازه زمانی کوتاه

درب آکاردئونی پارکینگ

درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.

  تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547