حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار
10 ژوئن 2020
حفاظ آکاردئونی (آکاردئونی) – حفاظ آکاردئونی قیمت حفاظ روی دری
12 ژوئن 2020
نمایش همه

حفاظ پشت درب آپارتمان (آکاردئونی)

حفاظ آکاردئونی برای درب آپارتمان

درب آکاردئونی آپارتمان

برای قیمت گزاری درب آکاردئونی باید به موارد قابل توجه زیادی دقت کنید که در اینجا با بعضی از آن ها آشنا می شویم .

  • عرض در: هر چه در جمع‌وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در ادامه قیمت پایین‌تری پرداخت که برای اندازه گیری آن از بیرون به بیرون چارچوب می باشد.
  • ارتفاع در: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت. که برای اندازه گیری درب باید از ارتفاع چارچوب تا انتهای چارچوب باشد.
  •  طرح در: نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر کم هزینه تر خواهد بود.
  •  تراکم درب آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌های آکاردئونی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.

نصب کردن این نوع از حفاظ آکاردئونی برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آکاردئونی پنجره و بالکن و مغازه و پارکینگ سازنده در آکاردئونی و حفاظ آکاردئونی می باشد. با سابقه طولانی به کیفیت و مرغوبیت کار آشنایی کامل دارد و استانداردهای لازم را رعایت می نماید.

حفاظ آکاردونی

 

درب آکاردئونی پارکینگ

قبل خرید خود با ما مشورت کرده، و با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید ۰۹۱۲۷۸۰۰۶۰۳ و از لیست قیمت ها وکیفیت را با ما مقایسه کنید . گروه رادجوش تولید کننده ی دئونی درطرح های جدید ومتنوع….می باشد و اماده خدمات رسانی به کل تهران و کشور عزیز مان نیز می باشد شرکت رادجوش امرر مایه افتخار خود می داندمی توان به این نتیجه رسید از موارد استفاده این نوع درب‌ها آکاردئونی پارکینگ‌هاست. ممکن است به دلایل مختلف از جمله کاهش هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درهای ورودی از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده شود. در این حالت درب آکاردئونی دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می‌شود. درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاحا آردئونی دولنگه محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگامبسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیر و رنگ اینگونه درب ها کوره ای نیز می باشد که در هر شرایط جوی مانع از زنگ زدگی و پوسیدگی آن می شود و از مرغوبیت بالایی برخوردار است.

  نصب انواع حفاظ آکاردئونی درب

حفاظ درب آپارتمان

درب کشویی حفاظ 

درب آکاردئونی یک بخشی دارند که وزن درب را تحمل می کند. در بخش پایینی درب آکاردئونی نیز ریلی وجود دارد.ریلهای پایینی و بالایی، مسئول باز و بسته شدن درب آکاردئونی هستند. می توان روی در آکاردئونی از قفل های روکار و توکار استفاده نمود تا در پی آنها امنیت دستگاه بالاتر رود. که در خود درب نیز کار می شود امکان دیلم انداختن توسط سارقین و امکان اینکه با سنگ فرز باز شود نیز وجود ندارد حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، محافظ بسیار خوبی برای بخش های ورودی ساختمان هستند؛ زیرا زیبا هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و کارآیی بالایی دارند.در بعضی از درب های آکاردئونی قفل های روکار و قفل های توکار وجود دارد که وجود قفل های توکار امنیت درب را بالا می برد. دربهای آکاردئونی علاوه بر افزایش امنیت، زیبایی محیط را نیز تقویت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547