قیمت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
31 دسامبر 2021
گارد شاخ گوزنی دیواری
8 ژانویه 2022
نمایش همه

حفاظ های قوسدار سر در درب

حفاظ دیوار سر درب منزل
حفاظ های قوسدار سر در درب را بروی دیوار به گونه تولید میکنند که با شاخک هایی تیز برنده ای که دارد هیچ راه نفوذی برای نفوذ افراد سارق باقی نماند در صورتی که بخواهد از این حفاظ آهنی عبور نماید، ممکن است دست و پای آنها از برخورد با نوک تیز و برنده این حفاظ ها زخمی شود و او را با آسیب هایی مواجه سازد.

حفاظ قوسدار روی درب

نرده شاخ گوزنی روی دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی از نرده هایی تولید شده اند که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر سبب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه کرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد در هنگام انتخاب حفاظ خود دقت کنید که رنگ حفاظ با محیط اطراف و ساختمان شما هماهنگی داشته باشد . نرده شاخ گوزنی طرحی بسیار منحصر به فردی است و همین دلیل موجب شده تا در زمانی کوتاهی بسیار پر طرفدار گردد حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع گارد‌های دیوار، می‌باشد. این نوع حفاظ که شامل انواع متنوعی می‌شود، این محافظ در تامین امنیت نقش بسیار مهمی دارد ..

 حفاظ قوسدار

مزایای نصب و استفاده از نرده شاخ گوزنی

  • نرده دیوار شاخ گوزنی با به کارگیری از برترین نوع از فلز تولید شده است و همین امر موجب گردیده تا این نرده حفاظ مورد توجه افراد بی شماری قرار گیرد.
  • به کاگیری از فلز مرغوب موجب شده تا این محصول را بتوان در شرایط مختلفی مورد استفاده قرار داد.
  • همچنین می توان اشاره کرد که این مدل از حفاظ دیواری با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ، رنگ آمیزی گردیده و همین امر موجب شده تا بتوان با خیالی آسوده از آن استفاده کرد.
  • محافظ شاخ گوزن به گونه ای است که می توان آن را در بازه زمانی طولانی مورد استفاده قرار داد.
  انواع حفاظ دیواری بالای دیوار کدام است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547