حفاظ نرده آهنی بالای دیوار
4 اکتبر 2020
حفاظ لب دیوار و انواع آن
5 اکتبر 2020
نمایش همه

حفاظ نردهایی روی دیوار

با توجه به نوع حفاظ شاخ گوزنی طراحان ما بر ان شدند که تغییرات اساسی در حفاظ ایجاد کنند به همین دلیل با استفاده از طرح اولیه نوعی نرده که نرده حفاظ نیزار نامیده میشود حفاظ جدیدی را طراحی کردند که معازب حفاظ نیزار اولیه را نداشته باشد. همان طور که از قبل در کلیه مدلهای حفاظ نردهایی روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی گفتم طراح اولیه اینگونه حفاظ ها معمولا جوشکار های محلی هستند که با خلاقیت ذهن خود اقدام به ساخت حفاظ با الگو گیری از مناظر و یا مباحث امنیتی میکنند که حتما در طرح اولیه اکثر نرده حفاظ ها مشکلات زیادی از نظر امنیتی ونوع ساختار طراحی حفاظ وجود دارد.طراح اولیه حفاظ نیز ار هم مشخش نبود چه کسی است.

محافظ بالای دیواری

حفاظ روی دیوار مدل نی زار

نوعی از نرده روی دیوار برای ایجاد امنیت در ارتفاع بالای ۱ متر با میلگرد ۱۲ با تراکم ۴۵ شاخه از پایین به سمت بالا که در اندازه ۱متر تولید میشود . این نرده حفاظ بیشتر برای ساختمان ها بلند مرتبه اندازه ۱متر تولید میشود سایز اولیه این نرده وزن این حفاظ در ابتدا به ازای هر متر طول ۲۵کیلو گرم بود و بسیار مقاوم و زیبا است.

حفاظ بالای دیوار

نوع چیدمان حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یا به عبارتی دیگر حفاظ لاله ای به عرض ۱۲سانتی چیده جوشکاری میشود . این نرده حفاظ دقیقا از وسط به طول و عرض قرینه است . این نظم و قاعده عرض را تا ۷۰سانت رساند . دلیل شکل و طراحی خود در بعضی مناطق به مدل حفاظ نی لاله ای شهرت یافته است.

  نرده حفاظ آکاردئونی ( حفاظ آکاردئونی )

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547