قیمت محافظ فلزی
13 جولای 2021
حفاظ دور ساختمان
19 جولای 2021
نمایش همه

بهترین محافظ روی دیوار بلند

حفاظ لیلیوم ظاهر زیبایی دارد که همین عامل می تواند دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این نوع نرده روی دیوار به دلیل ظاهرش، قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های متفاوت را دارد که باعث ایجاد ظاهری به مراتب زیباتر و جذاب تر خواهد شد. همچنین حفاظ لیلیوم به دلیل ساختار مرکز گرایی که دارد قابلیت ساخت بهتر و در نتیجه ی آن امنیت بیشتری نیز دارا می باشد. بدون توجه به این که ساختمان مورد نظر مسکونی، تجاری و یا اداری باشد، می توان از حفاظ لیلیوم که بهترین محافظ روی دیوار بلند استفاده کرد و از قابلیت ها و مزیت های آن بهره برد.

حفاظ لیلیوم دیواری

انواع حفاظ بالای دیوار :

حفاظ لیلیوم نیز یکی از انواع حفاظ روی دیوار است. حفاظ ها کارایی زیادی در تامین امنیت منازل و ساختمان ها دارند و حفاظ لیلیوم نیز یکی از حصارهای پر کاربرد برای این منظور می باشد. نرده ها و حفاظ روی دیوار در زمینه ی تامین امنیت بسیار مهم و مفید هستند به همین منظور محصولات مهمی برای مصرف کنندگان هستند . معماران و طراحان نیز مشتریان اصلی این محصول و ابزار هستند. همچنین علاوه بر دیوارها، می توان این نوع حصار لیلیوم در جلوی پنجره و همچنین جلوی تراس نیز مورد استفاده قرار داد. حفاظ لیلیوم نیز همانطور که از نام آن مشخص است، برگرفته از ظاهر گل لیلیوم می باشد و به همین منظور به این اسم نام گذاری شده میباشد .

بهترین محافظ روی دیوار

حفاظ بالای دیوار بلند :

حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی بسیار زیبا و چشم نواز است. که هیچ سلیقه زیبا پسندی نمی تواند به راحتی از کنار نرده لیلیوم عبور کند و آنرا تادیده بگیرد. لیلیوم همان گل سوسن می باشد .حفاظ لیلیوم تلفیقی از زیبایی و امنیت است که زیبایی خاصی را برای نمای خارجی ساختمان به وجود می آورد. حفاظ لیلیوم وقتی بر روی سطح دیوار قرار می گیرد. با ترکیب رنگ و چیدمان وساختار زیبای خود کاملا از دیگر سازهای به کار رفته در نمای خارجی ساختمان متمایز میگردد. وجود شاخه های تیز و برنده و همچنین تراکم و ردیف های فراوان به کار رفته در ساختار نرده لیلیوم خیال ورود به ساختمان را از سر هر سارقی بیرون می کند. حفاظ لیلیوم به عنوان مادر حفاظ های گل دار و طرح دار نسل جدید، حفاظ روی دیوار نیز محسوب می شود .

  قیمت هر متر نرده حیاط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547