حفاظ دور دیوار محوطه بیرونی
13 ژوئن 2021
ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی
15 ژوئن 2021
نمایش همه

قیمت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار

این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه محصولی با کیفیت عالی تولید کرده و در بخش نصب نرده حفاظ هم با رعایت کلیه موارد ایمنی و تضمین های لازم بیمه که در بالا هم به آن اشاره شده است خریدی بدون درد سر و راحت را برای شما عزیزان فراهم کنیم . پروژه نرده کشی سفارت ایران در کربلا ، فرمانداری کرمانشاه ، بیمارستان امام رضا در قم، پایانه مسافری استان قم، نرده کشی فاز دوم اکباتان، نصب حفاظ شاخ گوزنی بیمارستان خاتم ، ارسال ۵۰۰ متر نرده حفاظ روی دیوار برای دانشگاه دزفول، نرده کشی کارخانه صبا باطری، نصب نرده حفاظ روی دیوار دانشگاه پرند ونصب نرده حفاظ روی دیوار برای اماکن امنیتی و ….نشان از کیفیت و امنیت نرده حفاظ های تولید شده در شرکت است .آنچه شما در این مطلب با آن آشنا خواهید شد حفاظ شاخ گوزنی ، مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی، بهترین حفاظ شاخ گوزنی و پاسخ به سوالاتی مانند حفاظ شاخ گوزنی متری چند است یا این که تراکم حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه میشود.

حفاظ فلزی دیوار

تراکم حفاظ شاخ گوزنی و ارتفاع آن و تاثیر آن بر قیمت

ما تراکم را بصورت تعداد شاخ های اصلی حفاظ شاخ گوزنی در ظول دو متر در نظر میگیریم و نه شاخه های فرعی. نرده های شاخ گوزنی در تراکم های ۱۵،۱۲،۱۰،۸ تولید می شوند و شما می توانید از میان این تراکم ها ،تراکم مدنظر خودتان را به ما سفارش دهید . هرچه تراکم کار ها بیشتر باشند با توجه به افزایش وزن کلی کار قیمت محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار افزایش می یابد .

  حفاظ روی دیوار

شیک ترین حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از چشم‌نوازترین وامن‌ترین حفاظ‌ های نرده‌ ای هستند. برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر بیرون آمده‌اند و همین امر باعث می‌شود قرارگیری سارقین بر روی دیوار امکان ناپذیر شود. قیمت حفاظ شاخ گوزنی امروز یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین نرده حفاظ روی دیوار است . حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی نام گذاری حفاظ شاخ گوزنی، ظاهر این نوع حفاظ می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547