گارد شاخ گوزنی دیواری
8 ژانویه 2022
کاربرد رنگ الکترواستاتیک در رنگ آمیزی حفاظ
14 ژانویه 2022
نمایش همه

حفاظ غیر قابل عبور دیوار حیاط

امنیت خانه با نرده حفاظ شاخ گوزنی

برای بالا بردن امنیت خانه های ویلایی و مسکونی همیشه از حفاظ روی دیوار استفاده می گردد .استفاده از حفاظ های آهنی قدیمی و یا سیم خاردار برای دیوار ویلا به هیچ وجه مناسب نمبیاشد حفاظ غیر قابل عبور دیوار حیاط علاوه بر استقامت باید دارای شکل ظاهری منحصر به فرد مناسبی هم باشد. این حفاظ های محکم بخشی از دکوراسیون حیاط هم محسوب میشود و لطمه ای به زیبایی ساختمان و محوطه وارد نمی کنند.

 

حفاظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور دیوار حیاط

قیمت محافظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی ازکمترین طراحی و به شکل ساده ساخته شده است. و هنوز هم به دلیل پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد . حفاظ شاخ گوزنی در ۳ردیف اصلی و ۳ردیف فرعی ساخته و تولید میشود . معمولا در ساخت حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش اولیه استفاده میشود و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است که بر کیفیت نرده تاثیر میگذارد .

محافظ غیر قابل عبور روی دیوار

انواع محتلف محافظ شاخ گوزنی

حفاظ های روی دیوار شکل های مختلفی دارند از جمله حفاظ شاخ گوزنی – حفاظ نخل مرداب – حفاظ بوته ای – حفاظ آبشاری – حفاظ سر نیزه ای – حفاظ نیزار میباشد کاربرد همه این حفاظ ها کاربرد یکسانی دارند و همه حفاظ ها، امنیت و زیبایی دارند اما در کل جهت گزینش نرده حفاظ در مرحله اول باید به میزان هزینه خود توجه کنید . اگر هزینه بالاتری دارید میتوانید حفاظ لیلیوم را انتخاب کنید هرچند این حفاظ ها نسبت به حفاظ شاخ گوزنی حفاظ های جدیدتری محسوب می شوند اما نسبت به سایر حفاظ ها از امنیت و زیبایی دو چندانی برخوردار میباشن ظاهر زیبا و تراکم بالا این حفاظ شکل بسیار جذاب و منحصر به فردی به آن می دهد. همچنین در مورد رنگ آمیزی گونه حفاظ ها مانور بیشتری میتوان داد

  حفاظ آهنی رو دری ( حفاظ آکاردئونی )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547