حفاظ غیرقابل عبور بالای دیوار بلند
10 ژوئن 2021
حفاظ دور دیوار محوطه بیرونی
13 ژوئن 2021
نمایش همه

حفاظ غیر قابل عبور بالای دیوار

شکل منحصر به فردی که حفاظ لیلیوم دارد شکل ظاهری آن را از سایر حفاظ غیر قابل عبور بالای دیوار متمایز نموده و طرح و نقش منحصر به فردی به دیوارهای ساختمان خواهد بخشید. تصور کنید که یکی از زیباترین گل ها روی دیوار ساختمان شما به جهت محافظت و ممانعت از ورود افراد متفرقه قرار گرفته ساقه اصلی حفاظ لیلیوم با میلگردهای نمره های بالا بسته به ارتفاع گل آن ساخته می شوند تا هیچ قیچی آهن بری توانایی بریدن آن را نیز نداشته این میزان زیبایی و امنیت در یک حفاظ آهنی به این راحتی ها جمع نخواهد شد.

حفاظ فلزی دیوار

حفاظ لیلیوم چیست؟

حفاظ لیلیوم نمای ساختمان شما را زشت و بدترکیب نکرده بلکه زیبایی و جذابیتی که از آن سراغ داریم قرار است نمای ساختمان شما را زیباتر از قبل و جذاب تر از همیشه جلوه گر باشد. قیمت ساختمان ها و خانه های امروزی سر به فلک می کشد. بسیاری از آنها با استفاده از مصالحی گران قیمت و لوکس ساخته شده اند. حالا استفاده از یک حفاظ آهنی ضعیف و به درد نخور همه زحمت های یک سازنده را به باد خواهد داد.

حفاظ دیوار

حفاظ و نرده دیوار

در مورد حفاظ و نرده دیوار برای واحد های مسکونی دو عامل را که در میان عوامل دیگر بسیار مهم تر هستند، باید حتماً در نظر بگیرید.

اول کیفیت و بعد زیبایی حفاظ، روی انتخاب تاثیر بسزایی دارند. برای اینکه در منازل مسکونی احساس بدی نداشته باشید،همانند حفاظ آکاردئونی ، شکل ظاهری نرده دیوار مابا اهمیت است، اما همیشه استحکام نرده مورد بحث ترین مولفه در انتخاب آن می باشد.

  مزیت گاردشاخ گوزنی

پس اول از همه باید کیفیت ساختاری و سپس مطلوبیت ظاهری را مورد بررسی قرار دهید. البته نا گفته نماند عوامل دیگری مثل ارتفاع، تراکم، قیمت حفاظ روی دیوار و … نیز عامل های تاثیر گذاری در خرید این سازه ی کارآمد هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547