نصب گارد فلزی روی دیوار
8 جولای 2021
گارد شاخ گوزنی بالای دیوار
11 جولای 2021
نمایش همه

حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟ به صورت کلی حفاظ شاخ گوزنی را در  بازار حفاظ روی دیوار را به نام حفاظ شاخ گوزن می شناسند اما حفاظ روی دیوار انواع مختلفی دارد به طور معمول حفاظ روی دیوار به شکل های مختلف تولید میگردد مانند: حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نا منظم، حفاظ آبشاری و مواردی دیگر که پایین تر به آن ها اشاره خواهیم کرد ، بزرگترین مزیت برتری حفاظ مدل شاخ گوزنی ؛ نوع بازدارندگی آن است.

حفاظ فلزی دیوارتهران

محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

محافظ شاخ گوزنی با استفاده از باکیفیت ترین و بهترین مواد اولیه تولید شده است که همین امر موجب شده تا این محصول بسیار محبوب شود.نرده شاخ گوزن را در رنگ های مختلفی تولید می شود که در نتیجه این امکان فراهم شده تا تمام افراد بتوانند با توجه به نمای ساختمان این محصول را تهیه نمایند. این نوع حفاظ دیوار، از جمله حفاظ های مدرنی محسوب می شود که علاوه بر ضریب امنیتی بالا، از زیبایی بسیاری نیز برخوردار می باشد.نرده شاخ گوزنی اولین مدل از حفاظ های دیوار مدرن محسوب می شود که به سبب ظاهر متفاوت آن، افراد بی شماری را شیفته خود کرده است و از حفاظ هایی است که تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر سبب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه نمود و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد.

شیک ترین حفاظ دیواری

 

ایمن ترین محافظ بالی دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی ایمن‌ترین نرده حفاظ روی دیوار است. در تولید حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد ۱۰ ساده استفاده می‌شود. مناسب‌ترین ارتفاع برای یک حفاظ شاخ گوزنی۱۰۰ تا ۱۲۰سانت می‌باشد. ارسال حفاظ شاخ گوزنی تا محل پروژه توسط کارخانه انجام می‌شود.  بهترین شیوه خرید حفاظ شاخ گوزنی به صورت حضوری و مشاهده محل تولید حفاظ شاخ گوزنی میباشد  در غیر این صورت شما میتونید با مشاورین ما در ارتباط باشید .

  نرده حصار حفاظ رنگ طلایی مشکی و طلایی سفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547