بهترین محافظ آهنی بالای دیوار
22 جولای 2021
قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی
25 جولای 2021
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با توجه به تراکم و وزن آن می تواند متغیر گردد . هر چقدر که تراکم شاخه‌ها و میلگرد به کار رفته بالاتر رود قطعا نرده سنگین‌تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت.در مناطق خارج از شهر با توجه به خلوت‌تر بوده و این‌ که سارق زمان بیشتری را می‌تواند برای برش میلگردها در نظر گرفته باشد، لازم و مهم است که حتما از نرده های با تراکم بالاتر استفاده گردد که البته قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. در صورتی که از درب فلزی خوب نیز برای ورودی استفاده کنید این قابلیت خیلی بیشتر خود را نشان خواهد داد.

حفاظ فلزی دیوار

امنیت محافظ بالای دیوار :

امنیت یک راهکار بسیار مهم می باشد و حفاظ یک شی ماندگار و بادوام است و کالایی نیست که برای شما همه روزه و هر زمان که خواستید در کوتاه ترین زمان ممکن تهیه کنید این امر نسبتا طولانی و مهم را به یک فرد خبره که دانش لازم را هم دارد بسپارید. این مدل حفاظ علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار گرفته موانعی برای خطرامحافظت در برابر خطرات احتمالی است از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است.حفاظ شاخ گوزنی که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند. میلگرد های بدون نوک مقاومت بهتری در مقابل خمش و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند. در ساخت این نوع از حفاظ از میلگردهای سایز ۸ مقاوم استفاده می شود و نکته قابل توجه این است که حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار با جوش برق جوشکاری میشود و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر میرساند. ارتفاع حفاظ معمولا بین ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است ولی با توجه به شرایط و ساختمان مورد استفاده میتوان ارتفاع آن را افزایش داد.

  بهترین محافظ روی دیوار بلند

شیک ترین حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

دیوارها با اینکه معمولا در اندازه و ارتفاع مناسبی تهیه و تولید می گردد اما گهگداردی به عنوان یک نقطه ضعف مهم و قابل بحث برای ساختمان ها محسوب می گردند. صاف بودن بالای دیوار این امکان را برای سارقان و افراد ناشناس فراهم می دارد، تا به راحتی راه ورود به داخل ساختمان را پیدا نکنند اما چاره کار چیست؟ حفاظ شاخ گوزنی و یا همان نرده آهنی شاخ گوزنی می تواند یکی از بهترین چاره ها برای حل این مسئله باشد. حفاظ شاخ گوزنی مجموعه ای از میلگردها و آهن های تنیده شده رد هم است که به شکل مرتبی در کنار هم قرار گرفته و شکل و شمایلی شبیه به شاخ های گوزن را تشکیل داده اند. از این رو است که این حفاظ به نام حفاظ شاخ گوزنی نام گذاری شده است. شباهت های زیادی بین نرده آهنی شاخ گوزنی و خود شاخ گوزن وجود دارد که تبدیل به مزیت های بزرگ این نرده آهنی و حفاظ دیوار شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547