انواع مختلف حفاظ روی دیوار
3 آگوست 2021
انواع مدل های نرده دیوار
7 آگوست 2021
نمایش همه

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

بعضی از سازندگان میله ها را در سایز های متنوع در جلوی میز کار قرار داده و جوشکار تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی هم بنا به احتیاج قطعه ای را برداشته و‌با نگه داشتن دست جوش میدهد این مدل روش جوش در ساخت حفاظ شاخ گوزنی را جوش یک طرفه مینامند . گروهی دیگر با استفاده از شابلون مخصوص قطعه ها را در کنار هم چیده و با دقت کامل جوش کاری میکنند در آخر قطعه، حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار  و حفاظ بوته ای را برگردانده و دور جوش کرده به این معنا که تمام نقاط اتصال را از همه جهات جوش کاری میکنند .

بهترین محافظ بالای دیوار

حصار کشی بالای دیوار :

از آن جایی که حفاظ های نوستالژیک از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نبودند ، بسیار از سازندگان و طراحان از حصارهای جدید استفاده می کنند. بعضی از این حفاظ های نسل جدید عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ نی زار. حفاظ شاخ گوزنی است و در بازار کشور ایران بسیار پر طرفدار میباشند به طوری که امروزه بیش از ۹۰ درصد از حفاظ های ساخته شده و استفاده شده در ایران، از نوع شاخ گوزنی می باشد. این نوع گارد روی دیوار از سوی نیروی امنیتی کشور برای تامین امنیت تایید شده میباشد.

حفاظ فلزی دیوار

نرده حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار :

نرده شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال متنوع خمکاری شده است و توسط دستگاه های تیزرو بریده شده است و سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .

  قیمت فروش حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547