خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در دماوند چه مزیتی دارد ؟
14 اکتبر 2021
خرید حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع ۹۰ و ۱۲۰سانت
14 اکتبر 2021
نمایش همه

خرید حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط

حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط با توجه به مواد ساخت، تعداد نرده ها، ارتفاع، و اندازه متراژ دارای قیمت های مختلفی است. هرچه تعداد میلگرد های این حفاظ بیشتر باشد قیمت ساخت نیز بالاتر خواهد بود. ارتفاع نرده شاخ گوزنی از ۳۰ سانتی‌متر تا ۱۲۰ سانتی‌متر متغیر است. عرض نرده با توجه به ارتفاع نرده ، نباید از ۵۰ سانتی متر کمتر باشد. با توجه به بحث قیمت، جوشکاری سنتی و جوشکاری جدید هزینه های بالایی دارند.

حفاظ شاخ گوزنی برای محوطه حیاط

جوشکاری محافظ شاخ گوزنی با جوش co2:

جوشکاری و تولید حفاظ روی دیوار از دو روش جوشکاری با الکترود و همچنین جوشکاری با co2 استفاده می شود که هر کدام مزیت های خاص خود را دارند و در تعیین قیمت تمام شده نیز مورد توجه واقع می شوند. مهم ترین مزیت جوش co2 مقاومت بالا به نسبت جوش الکترود است، چرا که اگر حفاظ با الکترود جوشکاری گردد مقاومت آن پایین آمده و احتمال شکستن اتصالات حفاظ بالا می رود و همچنین به دلیل وجود گل جوش رنگ آمیزی حفاظ با کیفیت پایین تر نسبت به co2 انجام می شود.

حفاظ شاخ گوزنی محوطه حیاط

قیمت محافظ شاخ گوزنی روی دیوار

هرچه تراکم میلگرد بالاتر باشد قیمت بالاتری دارد و به نسبت هرچه تراکم پایین تر برود قیمت پایین تری دارد ،جنس و کیفیت تولید میلگرد نیز تاثیر مستقیم بر قیمت میلگرد دارد.اما مسئله دیگری که می تواند تاثیر بسیار در قیمت تمام شده حفاظ داشته باشد نصب حفاظ می باشد. هزینه نصب حفاظ می تواند متغییر باشد برای مثال نصب حفاظ در بالای دیوار ها و سازه های بلند کار سخت تری است و به طبع قیمت نصب بالاتری دارد .

  تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547