مزیت حفاظ های میلگردی سرتیز شاخه ای
14 اکتبر 2021
منظور از ارتفاع نرده شاخ گوزنی چیست؟
19 نوامبر 2021
نمایش همه

نصب و تولید حفاظ شاخ گوزنی قهوه ای سوخته

 

حفاظ شاخ گوزنی در برخی بعد از گذر مدت زمانی نیز شاهد آن باشید که رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته . در این صورت بهترین کار آن است که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی کرده و .این اقدام کار سختی نیست ولی انجام آن سبب می شود که برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ ها نگهداری بنمایید هنگام سفارش سعی کنید رنگ مورد نظر خود را که مناسب با دیگر بخش های منزل است مشخص کنید و از تهیه کنندگان این نوع حفاظ ها درخواست کنید که رنگ مورد نظر شما را استفاده کنند حفاظ شاخ گوزنی قهوه ای سوخته  و سفید و مشکی تولید میشود که بنا به خواسته مشتری طراحی و تولید میشود .

حفاظ شاخ گوزنی رنگ قهوه ای

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نوعی حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می گردد با نصب حفاظ روی دیوار با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا حفاظ شاخ گوزنی را با نام های متععدی پون نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نیزه ای، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند.

عوامل مؤثر بر انتخاب نوع حفاظ دیوار

گزینش حفاظ دیوار در واقع شامل نکات بسیاری می‌شود. در خرید حفاظ باید توجه داشته باشید که در واقع باید پول بسیاری خرج کنید تا بتوانید امنیت را تا حد زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما هزینه‌های بیشتری را برای حفاظ در نظر بگیرید انتخاب شما نیز متنوع‌تر خواهد شد. البته باید بدانید که هزینه‌های اضافی هم خوب نخواهد بود.

  تراکم حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار بلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی ← 09127701547